Skocz do zawartości

Pozostałe serwisy streamingowe/VoD


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

No, ja też polecam tego Cyberpunka...tzn. Boscha. Bosche, jak mi dobrze robi, a zaczęło się od tego, że w tygodniu chciałem pograć w CP. Odpalam grę, a tam zaczyna pobierać pacza 16 GB, więc chciałem przez te 40 minut przeczekać i odpaliłem tegoż właśnie Boscha i zamiast po pierwszym odcinku włączyć grę, poszedł drugi ep, także tego. Dziś obejrzałem 6ty i jaki był dobry ten łon. Trochę śmiechu, rozmowa szefa policji z prokuratorem generalnym w autach, trochę akcji, ciekawa końcówka, odwiedziny u rodziny, No i japa mi się uśmiechła szczerze jak wyszedł 

Spoiler

Hiob

którego niedawno widziałem wiadomo gdzie. Zawsze mi poprawia humor chłop i ten jego głos :czezky:

Ogółem bardzo dobrze dobrana obsada, chociaż na początku główny bohater jakoś mi nie pasował, ale teraz już nie mógłby być inny. Mankiewicz, szef policji, pani porucznik, partner, Waits, no i oczywiście pani świeżak w kamaszach, czyli piegowaty rudzielec. Mokry sen niejednego gimnazjalisty i nie tylko. Wszyscy świetnie pasują póki co. Poza tym oczywiście czołówka bez pomijania, tak jak np. w Banshee, Warriorze, Daredevilu itp, gdzie za każdym razem robi klimat muzycznie i wizualnie. Zatem polecam raz jeszcze tego cyb...oscha.

Edytowane przez Luqat
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
W dniu 8.01.2021 o 10:52, messer88 napisał:

Skończyłem sobie tego Króla, jak dla mnie świetny serial. Aż mi smutno że nie ma więcej. 

No mi też! ale na pocieszenie Tobie powiem, że C+ wykupił też prawa do ekranizacji drugiej książki po „Królu”, czyli do „Królestwa”. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Takiego maila dostałem od japka. Apple TV+ mam od miesiąca

 

Bardziej po ludzku to oznacza, że do czerwca będę dostawał 24,99 upustu na zakup bądź wypożyczenie filmów?

Wolałbym zwolnienie z comiesięcznej opłaty za dostęp, która wynosi dokładnie tyle samo, ale miłe i to

143812174_840868579792278_7682688048561342141_n.jpg

Odnośnik do komentarza

Ja jestem po trzech sezonach i ten ostatni też trzyma poziom. Chwila przerwy i idę dalej, bo oczywiście ostatni odcinek zakończył się może nie tyle cliffhangerem, co kolejnym punktem w sprawie głównego bohatera. Nie chcę też zbyt szybko wszystkiego obejrzeć, aby nie żałować później, że już koniec. Polecam również po raz kolejny.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...