Skocz do zawartości

Pozostałe serwisy streamingowe/VoD


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

She-Hulk dla Disney + obsadzona:

https://www.cbr.com/marvel-she-hulk-orphan-black-tatiana-maslany-disney-plus/

W sumie byłem niemal pewny, że obsadzą w tej roli jakąś gwiazdę WWE czy coś (byle nie Ronde Rousey), a tu takie zaskoczenie. Fajnie.

Pewnie będzie więcej z życia panny Walters niż z zielonego alter ego (wszystko zależy od budżetu).

Odnośnik do komentarza

Wiadomo już kiedy Disney plus w Polsce bo bym sobie kilka rzeczy obejrzał. A i powiedzcie gdzie najlepiej wypożyczać filmy w dobrej jakości bo np ptaki nocy brałem z Apple tv bo na rakuten chujnia. Jest może jakieś jeszcze miejsce gdzie filmy 4k hdr najlepiej dolby vision można wypożyczać? Proszę bez tekstów o darmowych wypożyczalniach pytam się o w pełni legalne źródła. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Chciałem spróbować hbogo, mam nawet apke na ps4. Można zobaczyć co tam jest bez rejestracji i fajne rzeczy, no to na stronkę i założę konto. A tu oczywiście zonk - z Finlandi nie moge założyć polskiego konta... ok. W Fin nie ma HBOgo, ale jest HBO Nordic. Ok. Apki na ps4 nie ma bo nie mam Fin konta na PSN, ale co tam, zdobędę. No to lecimy na stronkę nordica i konto założone. Dwa tygodnie friko. super! Sprawdzam grę o tron... nie ma PL języka, w ogóle. Ok... to może by tak sopranos... tez nie ma. Nic nie ma. Są tylko nordyckie, czasem nawet ENG brakuje. 

 

Drogie HBO ogólnie - pocałujcie się te rozpikselowane ....

 

Za to jest Disney+. Tanio, są bajki dla dziecka i marvele bym nadrobił. Super.... Ale PL język tylko w mandalorianie. Ok.. to też odpada.

Chociaż obsługa klienta spoko i oddali bez problemu hajs.

 

No i tak wróciliśmy do Amazon prime - spoko wybór filmó i seriali których nie ma na Nflix. Dużo polskiego języka. Do tego taniej. Czad

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
10 hours ago, Dandelion said:

Bosch obowiązkowo, najlepszy serial Amazonu. I Expanse też warto zobaczyć 

Potwierdzam. Bosch to jeden z najlepszych serialu jakiekiedykolwiek oglądałem. Expanse daj szansę. ja na poczatku odpuściłem, a później nie mogłem się oderwać. Grand Tour nawet jak nie lubisz aut to i tak warto w cholerę. Man from High Castle pierwsze 3 sezony to sztos. Hanna też mi przypadła do gustu, ale to już jest o klasę niższe od innych i tylko pierwszy sezon oglądałem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...