Skocz do zawartości

Forza Horizon 4


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba będzie trzeba stickersy z poprzedniej wersji gry zaimportować, by w klubie było czym fury pomalować :D

 

PS. W ramach Game Passa, będzie można jakiegoś pre-downloadu dokonać, czy dopiero we wtorek dadzą ściągnąć grę? 

 

PS2. Czy później sejw z gry cyfrowej  będzie bezproblemowo działał z wersją pudełkową?

Odnośnik do komentarza
Teraz, Emtebe napisał:

PS. W ramach Game Passa, będzie można jakiegoś pre-downloadu dokonać, czy dopiero we wtorek dadzą ściągnąć grę? 

Do znudzenia:

W dniu 25.09.2018 o 21:52, Bzduras napisał:
W dniu 23.09.2018 o 10:53, Bzduras napisał:
W dniu 23.09.2018 o 10:53, second napisał:

Czy Forza Horizon 4 będzie od razu od premiery w Xbox Game Pass, czy dopiero po jakimś czasie? 

02.10 około 1800

 

2 minuty temu, Emtebe napisał:

PS2. Czy później sejw z gry cyfrowej  będzie bezproblemowo działał z wersją pudełkową?

Będzie działać bez żadnych obawień

Odnośnik do komentarza

Fake, pudełeczka do One'a mają płytkę z lewej strony!

 

1 minutę temu, Emtebe napisał:

Ten post czytałem, ale mi chodzi, czy da się wcześniej pobrać a odblokować na premierę. Ale, że przytoczyłeś ten post, więc wnioskuje, że dupa z wcześniejszym pobraniem.

Gdzieś tam też wspomniałem, że preloadu nie będzie dla abonentów GP, moja wina - źle zacytowałem

Edytowane przez Bzduras
Odnośnik do komentarza

Swietna jest ta gra! podoba mi sie pomysl zbierania na ciuchy, Forzathronu z randowmowymi ludzmi na mapie, pojedynkow 1 na 1, szybkiego czatu - poki co nie dziwne, ze zgarnia wszedzie 9tki! Oderwać się nie można! 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, PiPoLiNiO napisał:
3 godziny temu, kubson napisał:
Sprawdź kto go założył,

Jeszcze godzina i będę cisnął w mesjasza

Pierdzioch PL

to chyba ten 

 

ale nie wiem czy nie powinnismy zalozyc nowego FPE bo wiecej mamy wspolnego z forumkiem niz gazeta;) jak bede mial 20lvl to zrobie, chyba ze ktos wczesniej dobije to smialo:)

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

Jezu jak się w to dobrze gra. Nie ma zbędnego (pipi)enia tylko jedziemy. O grafie nic nie piszę bo i tak wiemy że r(pipi). Wyglada to w trybie jakośći lepiej niż życie. 

44 minuty temu, ragus napisał:

od 2 godzin swędzi mnie ta ultimate xD

 

 

 

typowy gracz

Nie namawiam ale....  horizonka nie ograć XD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...