Skocz do zawartości

Forza Horizon 4


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

jak na złość w tym sezonie ultimate na wypasie i ma sens głównie za sprawą dlc ale kurna nie dość że wydatki gonią wydatki to jeszcze 2 tygodnie po H4 wychodzi RDR2 a tego nie odpuszczę. trzeba będzie przełknąć i ograć w GP a później odpokutować i nabyć dodatki osobno. po poprzednich częściach już nie mam takiego parcia na vipa i carpassy. miły dodatek ale w sumie zbędny bajer. 

Odnośnik do komentarza
50 minut temu, hav7n napisał:

ano wlasnie jeszcze trzeba poczekac jakie stacje radiowe i jakie kawalki wrzuca do gry :banderas:

Teraz i tak można Spotify sobie włączyć. 

 

Xbox Pass pewnie wezmę swoją drogą niebawem, więc jak to ma być zwykła edycja, to mi styknie. Dodatkowe samochody mogę dokupić oddzielnie. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Mustang napisał:

Pytam się zupełnie serio, jaka ma być zaleta zakupu tej gry, jeśli ma być za darmo w xbox pass?

Ja lubię mieć grę na "stałe" a nie grać pod presją, że muszę grać bo mi ucieka czas w trakcie subskrypcji, dlatego kupię grę cyfrowo prawdopodobnie. 

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, Maus napisał:

This item does not ship to Poland

 

Nie grzech, tylko niemożność :/

Edytowane przez Bzduras
Odnośnik do komentarza
Cytat

Some things to know about Forza Horizon 4: • 450+ cars • Dynamic Seasons • Online Campaign (72 players) • Stunt driver/movie star • Create your “own” races with Race Route • 10 Buyable houses (You can’t walk around but it will just be like a horizon outpost/festival) • Buyable Businesses • More Body kits/Body parts • Customizable Character (500 ítems of clothing/accessories) • Map size will be only slightly bigger then FH3’s map • Toyota is not in the game • Volkswagen(s) are back • There is no Bikes nor the hovercraft (Only showcase events) • 6 player co-op • 2 Expansion packs (as usual) • Barn finds are back

fajnie że wraca VW, szkoda Toyoty

Odnośnik do komentarza

 

9 godzin temu, Mustang napisał:

Pytam się zupełnie serio, jaka ma być zaleta zakupu tej gry, jeśli ma być za darmo w xbox pass?

7 godzin temu, _Be_ napisał:

Ja lubię mieć grę na "stałe" a nie grać pod presją, że muszę grać bo mi ucieka czas w trakcie subskrypcji, dlatego kupię grę cyfrowo prawdopodobnie. 

 

mam tak samo, lubie miec gre na stale + mam coraz mniej czasu na gry wiec kupno wydaje sie rozsadniejsze niz oplacanie abonamentu 

Odnośnik do komentarza

Co tu duzo mówić, ja jako mieszkaniec Irlandii chodzę poszczany ze szczęścia od prezentacji, mało tego ze spełniło się marzenie zobaczenia Horizon w UK, spełniło się jeszcze jedno marzenie, Horizon w 60fps!, (pipi)a to nic, bo dodatkowo będzie można kupować posiadłości i biznesy czyli gra czerpie żywcem z Test Drive Unlimited, czy może być coś piękniejszego?

Jezu jak się jaram, dobrze ze mam koxa bo inaczej bym już leciał do sklepu po niego.

 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, eX4cT_PL napisał:

Nie będzie, to już Twoia wyobraźnia tylko, to będzie dalej Forza Horizon, a po śniegu będzie się pewnie jeździło trochę jak po błocie Ferrarka w Horizon 3, to wszystko.

No Don przesadza, ale zimowe DLC w FH 3 zmieniała bardzo dużo, a jak nie miałeś założonych zimówek to xD 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...