Skocz do zawartości

Forza Horizon 4


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, _Be_ napisał:

Ej ale ta gra to jest definicja zabawy a nie jakiegoś żmudnego grindu żeby odblokować lambo xD Dla mnie to jest spoko, że szybko ma dostęp do kozak gurwa lambo bo mi by się nie chciało grindować, a wam nikt nie każe ich używać :potter: mozecie się scigać stuningowanym focusem. 

 

a kto mówi o grindzie? :reggie:

Mówię o normalnej i dobrze zaprojektowanej karierze, gdzie krok po kroku odblokowujesz lepsze fury i masz po prostu czystą satysfakcję, że ją posiadasz, bo przeszedłeś konkretny etap w grze czy wyzwanie. Grindem jest np. wygranie wszystkich zawodów w trójce czy dwójce, a nie o takie coś mi chodzi.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, PlastikowySmalec napisał:

czyli np kupno Ferrari będzie wymagało ciułania kasy i grania paręnaście godzin

@MYSZa7 Brzmi jak grind, który uprawiałem w GT 3 na PS3 i jezdziłem PT Cruiserem aby uciułać na coś lepszego. 

 

No przemyślana kampania byłaby ok oczywiście bym nie pogardził z tym, że ta gra ma inny koncept. Swoboda, festiwal, zabawa. To nie jest PGR ani Driveclub z góry ustalonymi autami do żyłowania wyników, tylko gierka dla każdego żeby dobrze się bawił przy wyścigach. Ja was rozumiem, ale w PG mają inne pomysły na to po prostu :potter:

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, marbel007 napisał:

Czekam na cenę bundla z KoXem. Bo nie podano wczoraj. 499 USD? Pewnie gry będą jako kody.

W październiku i może na początku listopada gram z Gampassa a podem bym chciał ten bundelek :)

 

Na stronie Microsoftu jest w przedsprzedaży za 2099 zł z FH4 i FM7 - to chyba ten bundle. Obie gry są w wersji cyfrowej do pobrania 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...