Skocz do zawartości

Forza Horizon 4


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

48 minut temu, Daddy napisał:

liczę że tradycyjnie we wrześniu dostaniemy demo do obadania :]

 

Nie. Bo w każdej demo bylo takie jak poczatek fulla. I wqurwialo mnie to, ze musialem ponownie cisnąć ten sam kawalek. Mogloby już zapisywać to co sie przejechalo, gdy zakupi sie fulla, zaczynasz tam gdzie demo sie kończy. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, yab napisał:

Kurs tureckiej liry spada, ale nie idzie za tym obniżka cen zdrapek, które są po starym kursie.

Daj znać, jak to chcesz kupić, bo cena faktycznie dobra.

Złożyłem pre-ordera przez VPN i podpiętą kartą revoluta ;) Po cichu liczę, że kurs bardzo nie odbije przez te 1,5 mc bo przez ostatnie dwa lata tylko pikuje w dół ;)

Odnośnik do komentarza

Da się, kupowałem stamtąd kilka gierkek i przechodziło gładko.

Jedyne co musiałem zrobić to dodać turecki/argentyński adres przy dodaniu karty i zmienić na konsoli lokalizację na odpowiedni kraj. Do tego VPN i hotspot, na którym łączyłem się z konsolą i voila :) 


Z darmowych VPN polecam NordlVPN (jak ktoś chce, to 10minut mail do rejestracji) i do tego hotspot - ten zestaw śmiga aż miło ;) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, PlastikowySmalec napisał:

Mam nadzieję że tym razem będzie więcej realizmu jeśli chodzi o kupno aut, czyli np kupno Ferrari będzie wymagało ciułania kasy i grania paręnaście godzin a nie jeden wyścig i już mamy Ferrari albo Lambo...

no przydałby się jakiś bardziej wymagający system rozwoju, coś na wzór jedynki, choć tam też stosunkowo szybko dało radę odblokować najlepsze fury

Odnośnik do komentarza

Ej ale ta gra to jest definicja zabawy a nie jakiegoś żmudnego grindu żeby odblokować lambo xD Dla mnie to jest spoko, że szybko ma dostęp do kozak gurwa lambo bo mi by się nie chciało grindować, a wam nikt nie każe ich używać :potter: mozecie się scigać stuningowanym focusem. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...