Skocz do zawartości

Forza Horizon 4


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

dodatek po przejściu 7/10

 

Mimo że lubię Lego i mam sentyment do tego, to DLC mnie nie porwało. Wygląda uroczo ale skandalem jest to że w dedykowanym DLC Lego mamy tylko 3 samochody z klocków  xD ujowo to wygląda jak jedziesz Lego Sienna a obok zwykłe fury.

Czuć też zmęczenie materiału jak pisał easye, z podobnych klimatów Hot Wheels wciągają to bez popity a Fortune Island z grudnia to dla mnie 9/10.

Do tego to DLC jest dosyć drogie bo chyba ok. 100zł(?) w promocji brałem z FI i było po 70zł.

 

Teraz niech PGG bierze się ostro do roboty za nextgenowego Horizona w Azji.

Edytowane przez Daddy
Odnośnik do komentarza

traktor z Top Gear, czyżby znowu coś wspólnie kombinowali? podejrzewam że wrzucą kilka dziwnych aut to zgarnięcia za sezonówki ale jeśli wypuszczą jakąś paczkę, albo mini dlc jak Hoonigan do H3, to się nie zdziwię. 

 

co do lego to odczucia jak daddy wyżej. pomysł zajebisty ale wykonanie już niezbyt. nie wiem czy to presja czasu czy innych czynników ale potencjał był na dużo więcej. nieco większa mapa w pełni zbudowana z lego, przede wszystkim jego mać więcej aut bo 3 + nieaktywna znajdźka z szopy to za mało, wyścigi tylko aut lego i byłoby fpytkę.

Odnośnik do komentarza

G63 6x6 nareszcie w Forzie

DVBfLK1.jpg

 

Reszta nowych aut:

-Mercedes Project E-AT

-Traktor Top Gear

-McLaren MP4-12C

-Ford Raptor 2019

-Chevrolet Impala SS 1996

-Jeep Wrangler Deberti

-Koenigsegg CCX

 

Niektóre auta zdobędziemy w nowym Horizon Story inspirowane Top Gear. Pojeździmy nawet dość nietypowym pojazdem :D

Spoiler

b7rQky8.jpg

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Skończyłem i wycalakowałem dodatek Lego i nie ma co ukrywać - został zrobiony na odpier/dol. Jak zobaczyłem na stronie lego ile jest fajnych furek (Mustang, Camaro, Porsche itd), a potem zobacyzłem raptem TRZY modele w dodatku to się zaśmiałem. Nawet cywilne wozy to jedynie mini i to nie w klockowej wersji. Świat jest zrobiony całkiem spoko, ale można by było się pokusić o coś więcej. Showcase eventów w zasadzie nie ma. No zachwycony nie jestem i gdyby nie season pass to chyba bym żałował trochę kasy. Przy takiej licencji powinni dodać możliwość jakiegoś budowania albo randomizowania samochodów, projektowania torów itp.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

https://brickset.com/article/44410/75895-1974-porsche-911-turbo-3-0-revealed

 

+ opisy z allegro:
"Dzięki pakietowi rozszerzeń LEGO Speed Champions (do nabycia osobno) dzieci dorośli gracze mogą także przenieść zabawę do cyfrowego świata i pojeździć tym samochodem w grze Forza Horizon 4."

 

i wiadomo co będzie w szopie, do której brakowało planów. obstawiam że przy kolejnej sezonowej aktualizacji dodadzą ten model.

 

lego-speed-champions-75895-1974-porsche-

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...