Skocz do zawartości

Forza Horizon 4


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

No tak średnio, tak średnio bym powiedział!

Jak zwykle najlepszy 1 wyścig, dalej już jest gorzej, same trasy nie są tak zakręcone jak w choćby hot weels, jak dla mnie zdecydowanie za mało się dzieje, a są też takie jak Cross przy latarni, asfaltowe jak Three Fields, w których gdyby nie drzewa z lego to człowiek w ogole by nie wiedział, że gra w dodatek...

 

Lego samochodów pewnie jest 3 na krzyż, nowa stacja radiowa - 1 piosenka, jak zobaczyłem informacje "zdobądź więcej klocków, by móc zbudować swój dom" to pomyślałem, ze dzieciaków mego fajnie zaskoczą takim dodatkiem! Cały czar prysł, gdy się okazało że na budowę nie mamy żadnego wpływu, na samochody pewnie też nie - no szkoda, szkoda... 

 

Cała reszta, wykonanie techniczne, graficzne jak zwykle na najwyższym poziomie, ale na długo raczej ten dodatek do Forzy mojej uwagi nie przykuje.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, PiPoLiNiO napisał:

Kompletnie bezsensu jest ten dodatek. Skoro robią wielkie dlc z Lego to niech zrobią z 50 aut. A nie kilka na krzyż, włączam pierwszy wyścig a tam wszystkiego fury normalne, a moja Lego. Zero wczucia. Osrać takie dodatki.

 

No wczuwa spada mocno, jakby zrobili dodatek Forza Horizon Lego i dali możliwość budowania sobie samemu aut (i domów) to byłoby genialne. Samochodów jest 19 (chyba tylo tyle jest zestawów speed champions).

Odnośnik do komentarza

19 samochodow i kazdy musimy odblokować wygrywając najpierw parę/paręnaście wyścigów normalnymi furami? Bo nie widziałem nigdzie ich do kupienia.

Dla mnie totalnie zmarnowany potencjał, jeszcze ta mapa jest tak mała, że pograsz 2h i masz wrażenie, ze wszystko widziałeś, tras podobnych do tych jakie wymieniłem wyżej (które nie różnią się od normalnych poza lego drzewami na poboczu) jest sporo. 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Bartg napisał:

Ale mogliby go dokończyć przed wydaniem :notsure:

 

owizb5niz6431.jpg?width=960&crop=smart&a

 

"Hey, what car is the barn find for the LEGO expansion again?"
"There's a barn find? We only have three cars!"
"Shit, uhh...put in a dialogue box that says the instructions are missing while we figure out what car to use."

 

Fabularyzowane

 

Coś im bardzo nie pykło z dodatkiem, na reddicie ludzie piszą, że są 3 lego auta Oo Do tego w niektórych częściach mapy są normalne drzewa, a nie z lego. Do tego auta w ruchu ulicznym to TYLKO Mini w różnych kolorach, ale nie z Lego :yao:

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

Jeszcze żeby nimi pojeździć trzeba pewne przejść dodatek, bo po 3h nadal daleko by odlokwać Ferrari.

W sumie jaki sens nimi jeździć skoro na trasie tylko ja mam samochód lego...

Skip za 90 zł. Nie polecam!

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, easye napisał:

Nie no - fakt, że jest rozdawana po raz setny praktycznie za darmo na pewno nie ma żadnego znaczenia... :kaz:

Forza Horizon 4 najszybciej sprzedającą się Forzą ever, pomimo tego że jest dostępna za półdarmo w gamepassie, niezłe zaskoczenie co easye? ;) 

 

 

 

Edytowane przez ASX
Odnośnik do komentarza

No nie, ale drugie tyle jest właśnie z powodu GP. Prawie 5mln ludzi gra za pośrednictwem Game Passa za 4 zł, więc skończ już (pipi)ić, że to nie ma żadnego znaczenia.

Inna sprawa, że pograja i część ludzi na pewno z tym abonamentem zostanie, przynajmniej do póki będzie w cenie schabowego z frytkami, a wiadome że jak już uzależnia ludzi od abonamentu to cena wzrośnie.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...