Skocz do zawartości

Shenmue HD Colection


devilbot

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, Wredny napisał:

Hmm... Mam takiego składaka na PS3, ostatnio widziałem też to wydanie i się zastanawiałem, czy sobie nie sprawić... Mówisz, że skopane? Muszę się zorientować.

Składanka na PS3 jest sto razy lepsza, więcej dodatków (Phantasy Star 1 itd.) no i przede wszystkim brak spowolnień i dziwnych błędów.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
W dniu 14.07.2018 o 23:56, Hum napisał:

Nie no bądźmy szczerzy. W dzisiejszych czasach to będzie drewno i jedynie nostalgia może tu coś poratować.

A, że nostalgia duża to będę grał z bananem na ustach:) Skoro ludzie są w stanie grać dalej w takie gry jak stare Final Fantasy, czy pierwszy Metal Gear Solid to tym bardziej nie widzę problemu z Shenmue. Gra ma elementy, które nawet współcześnie wciąż są wybitne: wyraziste postacie, azjatycki klimat, MUZYKA, QTE, które ma sens, genialnie odwzorowane miejscówek, wspaniale wyreżyserowane przerywniki filmowe. Nawet jak damy na szali, ujową grafikę, drewniane poruszanie się postaci, czy głosy itd. to wciąż jest WSPANIAŁA gra o ile ktoś potrafi przymknąć oko na pewnie niedoskonałości, co mi akurat dosyć ciężko przychodzi w nowych produkcjach, a z czym nie mam problemu w oldschoolowych produkcjach, gdzie nie mam takich wymagań dla strony technicznej danej gry.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja z kolei nasluchalem sie od znajomego, ze jego ulubiona gra na dc i w ogole gra zycia. I nawet gdy pozyczylem tego dc jakos n udalo mi sie tego tytulu rozkminic( ogrywalem time crisisa i jakiegos residenta glownie) i w sumie ciesze sie, ze zagram sobie teraz w pierwotna wersje tej gry. Owszem kupie choc z ryzykiem i z checia poznam. Btw ostatnio nasluchalem sie znowu spustow nad tytulem od Negeeka.

Edytowane przez okens
Odnośnik do komentarza

Bardzo dobrze że wychodzi remaster gry w którą ciężko w obecnych czasach w ogóle zagrać bo wyszła na konsole które należą do prehistorii a sama gra w pudle to przedmiot kolekcjonerski. Zamiast piracić chętnie sięgnę po remaster nawet jeśli to bardziej zwykły port niż prawdziwie odświeżona wersja kultowej gierki.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Nie no jasne - ja tez się cieszę, choć moje pirackie esperanzy na Dreamcascie jeszcze działają :nosacz3:
Prawda jest taka, że na 55" HDTV słabo to dzisiaj wygląda i ogólnie nie tykam już niczego sprzed ery HD - pikseloza, rozmazana kupa itp.
Dlatego bardzo lubię wszelkiego rodzaju remastery staroci, nawet jak są robione po łebkach, bo dla mnie samo podbicie rozdziałki to już wystarczający bonus.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Czy to możliwe, że niektóre sklepy już mają grę?:

https://merlin.pl/shenmue-i-ii-ps4-cenega/7971004/?utm_source=ceneo&utm_medium=price&utm_campaign=ceneo_bid

Merlin ma informacje, że wysyła w 48H

https://www.empik.com/shenmue-i-ii-d3t-ltd,p1201511454,multimedia-p

Empik podobno wysyła w 72 godziny + info, że jest dostępna

Edytowane przez izon
Odnośnik do komentarza
W dniu 16.08.2018 o 20:48, Dave Czezky napisał:

jest lepiej niz sie spodziwalem. Loadingi trwaja sekunde-dwie (to bylo najbardziej wkurzajace w oryginale), a grafika nie boli nawet po prawie 20 latach (wreszcie w 16:9). Czy jakas gra pobila juz budzet jaki poszedl na developing Shenmue? W kazdym razie widac te dziesiatki milionow wladowane w to arcydzielo. Czuc serce wielkiego mistrza, ktory caly hajs wpompowal w swoja wizje.

Czlowiek juz zapomnial (ogrywane prawilnie w '99) jaka ta gra byla i nadal jest przelomowa. Pamietacie cutscenki przed Shenmue? xd Takiego przywiazania do detali nie ma w zadnej innej grze. Wyobrazacie sobie, ze teraz ktos wydaje gre, gdzie prowadzac sledztwo mozecie pogadac z kazdym w miescie i kazdy bedzie mial kwestie mowione? xd Cudo, mesjasz, gra wszechczasow.

Dziekuje.

 

Oby Shenmue 3 wyszlo :<

Powiedz jak sterowanie bo tego najbardziej się boję. W dobie dzisiejszych gierek nie irytujesz się? Jak rozwiązali prace kamery? Coś tu poprawili?

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...