Opublikowano 29 grudnia 201410 l krupek1 nie to nie to Andreal chyba to, ale nie mam 100% pewności trochę inaczej zapamiętałem tą grę Dzięki
Opublikowano 29 grudnia 201410 l też sprawdzałem na YT i nadal nie jestem na 100% pewny, ale może być że pamięć mnie zawodzi, no nic dzięki chłopaki
Opublikowano 29 grudnia 201410 l A jesteś pewny, że to było na PSXa? Bo chyba najpopularniejsza seria o helikopterze to właśnie Strike. Desert i Jungle Strike pięknie się ogrywało na Amidze.
Opublikowano 29 grudnia 201410 l Tak na PSXa, bo grałem w to zawsze jak brat pożyczał od kumpla konsole, zawsze wtedy chory byłem. Pewnie mnie pamięć zwodzi, i to jest to, ale grałem w to jakieś 15lat temu i nie pamiętam dokładnie
Opublikowano 29 grudnia 201410 l Wpisałem w google helicopter isometric psx i wyskoczyło mi to: gameplay wygląda straaaasznie Edytowane 29 grudnia 201410 l przez grzybiarz
Opublikowano 5 lutego 201510 l Poszukuje jakiegos przyjemnego jrpga z soczysta fabula i ogolna epickoscia na szaraka. Do tej pory zaliczylem wszystkie ff, suikodeny, breath of fajery, front mission, the legend of dragoon, vagrant story, chrono chross. Dobrze, zeby nie bylo tez tam pokemonow do zbierania. Cos poleci ktos?
Opublikowano 5 lutego 201510 l Wpisz na youtubie jrpg on psx. Znajdziesz pełno filmików typu top 10 itp., na pewno jest jeszcze jakiś RPG, który Ci się spodoba. Mi na myśl przychodzi Alundra?
Opublikowano 6 lutego 201510 l Parasite Eve ma ciekawy system rpg, tworzony jako protoplasta Vagranta, no ale fabularnie to jest Nowy Jork 1998 roku więc nie wiem jak to się ma do epickości.
Opublikowano 7 lutego 201510 l Parasite Eve ma ciekawy system rpg, tworzony jako protoplasta Vagranta, no ale fabularnie to jest Nowy Jork 1998 roku więc nie wiem jak to się ma do epickości. O o właśnie. Miałem to ograć jakiś czas temu. Dzięki za przypomnienie.
Opublikowano 14 lutego 201510 l Poszukuje jakiegos przyjemnego jrpga z soczysta fabula i ogolna epickoscia na szaraka. Do tej pory zaliczylem wszystkie ff, suikodeny, breath of fajery, front mission, the legend of dragoon, vagrant story, chrono chross. Dobrze, zeby nie bylo tez tam pokemonow do zbierania. Cos poleci ktos? Tales of Destiny II (znane tez jako Tales of Eternia) - moj faworyt, Xenogears - warte grzechu, Wild Arms, Wild Arms 2 - uwielbiam, Grandia, Saga Frontier 1 i 2, Vandal Hearts 1 i 2, Tactics Ogre, Ogre Battle, Alunda, Valkyrie Profile, Lunar, Star Ocean the Second Story, Legend of Legaia. Edytowane 14 lutego 201510 l przez Velius
Opublikowano 17 lutego 201510 l Witam wszystkich, mam prośbę o podanie mi tytułu pewnej gry, która chodzi mi po głowie od kilku dobrych lat. Była to bijatyka, rzut bodajże izometryczny jak np. w Diablo. Było do wyboru kilka postaci, były to takie stwory typu golem, jakiś ognisty stworek etc. Niektóre z nich mogły latać przez to trudniej było je ubić. Walczyło się na planszy przypominającej trochę arenę, widok można było chyba dość znacznie oddalić. Ciężko jest mi przypomnieć sobie więcej szczegółów. Za wszelką pomoc będę wdzięczny :-) Pozdrawiam!
Opublikowano 18 maja 20159 l Witam! Poszukuję gry w której wcielamy się w żołnierza/sapera. Pamiętam, że trzeba było się czołgać i nożykiem sprawdzać czy w terenie nie ma zakopanych min. Plansze wyglądały jak te na screenie http://i1137.photobucket.com/albums/n513/mecha-neko/ContraptionZack/ContraptionZack_DOS_12.png Mam nadzieję, że eksperci z forum mi pomogą
Opublikowano 21 maja 20159 l Taki rzut przypomina mi Little Big Adventure. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dotemu.lba&hl=pl Jest też na PSXie.
Opublikowano 21 maja 20159 l trap gunner? Taki rzut przypomina mi Little Big Adventure. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dotemu.lba&hl=pl Jest też na PSXie. Żadna z tych Szukałem już chyba wszędzie i obawiam się, że już w nią nie pogram...
Opublikowano 3 lipca 20159 l Gra piłkarska, zrobiona prawdopodobnie na silniku Pro Evo2 , tylko do dyspozycji były kluby piłkarskie, o ile pamietam z Europy, lata prawdopodobnie 2000,2001, lub 2002. Miałem taką wersją w 1/4 po angielsku , a pozostałe w tym komentatorów chyba po japońsku.
Opublikowano 7 października 20159 l Szukam gry na PSXa. Bijatyka 3D w klimacie anime. Tylko 4 przyciski + kierunkowe. Każdy z przycisków generuje widowiskowe kombo, praktycznie nie ma zwykłych ciosów. Kiedyś grałem, zupełnie nie pamiętam tytułu i nie mogę znaleźć
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.