Skocz do zawartości

Poszukuję gry


Avito

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 223
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich, jeśli temat jest w złym dziale to przepraszam.

 

Szukam dwóch gierek, postaram się je w miarę szczegółowo opisać a do jednej dam fotografię (fragment rodzinnej fotografii na której uwieczniła się odpalona gra na telewizorze) przez co odnalezienie jej będzie chyba tylko formalnością, a więc.

 

1. W tej grze pamiętam w wersji demo zabijało się na początku olbrzymie pająki, było to bodajże coś podobnego do gier z Robocopem i to w zasadzie tyle. Może ktoś będzie wiedział.

 

2. Druga gierka - jeździło się w niej dużymi pojazdami terenowymi, można było grać we dwóch (podzielony ekran) i rozwalać się nawzajem za pomocą różnego rodzaju broni (chyba zbierało się ją na planszy). Poniżej dodaję fotkę :

 

http://zapodaj.net/24ce59a916d5a.jpg.html

 

Pozdrawiam Seba

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam Bardzo Serdecznie :) , Jeżeli jesteście w stanie pomóc to będę wam niesamowicie wdzięczny , poszukuję gry na Psx'a , pamiętam że było to raczej w stylu mangi / anime , latało się samolotami , z tego co mi się kojarzy to drużynowo , 4 na 4 , i to nie żadna gra w stylu Ace Combat niestety , mam nadzieję że jesteście w stanie mi pomóc :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam. Poszukuję gry. 

Grałem w wersję demo tej gry, możliwości nie było za dużo. 

W grze wcielaliśmy się w jakiegoś chłopaka który mieszkał w jakiejś wiosce/plemieniu które znajdowało się jakoś w lesie/dżungli. Poruszanie się po mapie było z widokiem od góry, gra była chyba, 3D. Jak się wyruszało do lasu to napotykało się tam przeciwników. Walki wyglądały tak, że brały w nim udział jakieś stworki, z tego co pamiętam do wyboru był niebieski albo różowy na początku gry(jeśli się nie mylę). System walki był turowy, akcje wybierało się z listy więc wydaje mi się, że była to gra typu rpg, ale mogę się mylić. ]

Jeśli ktoś ma jakieś pomysły co to za gra byłbym bardzo wdzięczny. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...