Skocz do zawartości

PES 2019


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Czemu straszne, jak ktoś celuje w 4-5 gwiazdek, to chyba spoko, że płacący nie będą mieć takiej przewagi. 

 

Acha, Podział na dywizje w MC nadal jest,  tylko działa to trochę inaczej. Nagrody są tygodniowe i w zależności od miejsca w danej grupie dostajemy chyba spoko nagrody (np. Ja za 2 miejsce w swojej grupie rankingowej dostałem 18k). Bardzo dobra zmiana. 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, pajgi napisał:

Czemu straszne, jak ktoś celuje w 4-5 gwiazdek, to chyba spoko, że płacący nie będą mieć takiej przewagi. 

 

Acha, Podział na dywizje w MC nadal jest,  tylko działa to trochę inaczej. Nagrody są tygodniowe i w zależności od miejsca w danej grupie dostajemy chyba spoko nagrody (np. Ja za 2 miejsce w swojej grupie rankingowej dostałem 18k). Bardzo dobra zmiana. 

A jak wygląda Online Division, podonie jak w 18? 10 meczy rankingowych i walka o ustaloną punktacje aby awansować wyżej? (czyli im wyżej jesteś tym większy sens i presja aby grać słabszymy zespołami  i w sumie siadł mi ten styl) 

Odnośnik do komentarza

Ten zamiennik dywizji wygląda tak:

If you’re a returning PES fan, you might have noticed that Divisions has disappeared this year. In its place is the Weekly PES League – a system for earning GP based on your performances in ranked matches. Firstly, you need to complete 10 ranked matches in myClub. Then, go to the Weekly PES League tab and you’ll be entered into a division. Win games and you’ll earn points, which equates to more weekly GP and promotions to better leagues.

Odnośnik do komentarza

Dobra, jednak nie da się grać jak równy z równym i wygrywać na SuperStar z CPU na dłuższą metę. Wciąż jest to walka z wiatrakami. W ogóle nie jest to sensownie zbalansowane, a szkoda, bo od zawsze lubiłem sobie pyknąć jakąś ligę w przerwie na prawdziwe mecze klubowe. Nawet jeśli ma się statsy poszczególnych zawodników dużo wyższe od przeciwnika, na najwyższym poziomie nie ma to sensownego przełożenia na mecz. PES-ik wciąż ma spoko gameplay i zostaje na kanapowe meczyki, a do singla z komputerem trzeba będzie kupić FIF-ę 19. Online z randomami nie gram i nie będę grał, bo nie sprawia mi to większej przyjemności i satysfakcji.

 

inb4 Granie z CPU, w 2018 roku, hahahaha

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, keczu78 napisał:

Quwa 

Dywizje 90 % ludzi wybiera Juventus 

Troszkę mi już się odbija tym 

CR7 ileż to można 

Przeważnie co drugi mecz przeciwko Juve 

Pes 19 drużyna Juve 

Wejdź wyżej w dywizjach i już nie będzie tego

Odnośnik do komentarza

Mi się gra spoko, choć rewelacji nie ma. Po 2018 miałem nadzieję na krok w przód w kwestii gameplayu, a tymczasem nie jest ani gorzej, ani lepiej - jest inaczej. Dwa różne podejścia do rozgrywki i ciężko to porównywać. Dla jednych to dobra zmiana, bo wolą szybsze tempo i atakowanie, dla innych nie. W kwestii taktyki, ustawiania się zawodników jest OK, działa. Piszę o grze kanapowej, bo serwery na PC leżą od premiery do dziś.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...