Skocz do zawartości

PES 2019


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się wydaję, że trzeba rozegrać pięć meczy, i dopiero później jest się "przyjętym" do rozgrywki myclub. Zobaczcie, że jest tam info acclaim. I dopiero po rozegraniu tych meczy uznają Cię niejako i Cię kwalifikują do gry. Mi pozostał jeszcze jeden mecz, więc nie wiem co będzie po rozegraniu tych meczy. Ale nie wydaje się wam że byłoby to trochę dziwne pozostawić rozgrywkę myclub bez dywizji, lig czy innych tworów?

 

Edytowane przez Bello Fernando
Odnośnik do komentarza

Of z licencjami jest, ale nadal nie ma Bundesligi, możnaby zastąpić te fikcyjne drużyny peu(?)league. Dywizji w mc nie ma, poruszamy się jedynkę po rankingu. Są jedynie poza my club, gdzie gramy normalnymi drużynami. Gameplay dla mnie bardzo dobry, chociaż ciut za szybki. Ale ogólnie dawno mi się tak przyjemnie w pesa nie grało. Poza tym matchmaking wreszcie działa dużo szybciej. 

Edytowane przez Kosmos
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ależ w to się gra...:banderas:Gra mi się na tyle dobrze, że 2018 już wylądowała w koszu. Nie będę się oszukiwał, i tak bym nie grał pewnie, bo lubię aktualne składy i statsy. Nowe murawy/boiska i ogólnie oprawa to +10 do funu z gry. Na tempo meczu nie narzekam, dla mnie spoko. Sam gameplay super, jest nieprzewidywalność, bomby z dystansu, no i co ważne dla mnie, w końcu jest sens grać z CPU, bo mecze da się rozgrywać jak równy z równym i wygrywać - Premier League będzie grana z bratem. Ogółem dobrze jest jak jest, że 2019 nie jest gameplyowo kopią 2018, bo szybko by się to znudziło jednak. Ja dobra by gra nie była, to ileż można grać w to samo?

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Kolos28 napisał:

Ale grafika nadal razi w oczy.

Tak reklamowali, że ta odsłona zbliży się do rzeczywistości a wygląd murawy oraz zawodników to era ps3. Jest nieco lepiej niż w 18stce ale dalej paleta barw murawy oraz sam jej wygląd to nadal śmiech emoji4.png

 

 

 

 

Zmień oczy 

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Kolos28 napisał:

Ale grafika nadal razi w oczy.

Tak reklamowali, że ta odsłona zbliży się do rzeczywistości a wygląd murawy oraz zawodników to era ps3. Jest nieco lepiej niż w 18stce ale dalej paleta barw murawy oraz sam jej wygląd to nadal śmiech emoji4.png

 

 

 

 

 

I tak lepiej niż w fyfie 18

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, michu86- napisał:

Co zrobic jesli mam ciagle: unable to connect to connection testserver

 Code:fddn576. Probuje po kablu, wifi. Nic nie dziala nat mam typ 2. Zawsze wszystko chodzilo. Inne gry smigaja online... pes18 tez chodzil. Od poczatku dema pesa19 mam ten komunikat no i teraz w pelnej tez...

 

https://www.google.pl/search?q=unable+to+connect+to+connection+testserver&oq=unable+to+connect+to+connection+testserver&aqs=chrome..69i57&sourceid=chrome&ie=UTF-8

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, PlastikowySmalec napisał:

Ogólnie pełno ogórków jest co mają mega składy a jak strzeli im się dwie bramki do 20 minuty to wychodzą 

 

Sa tez ogorki, ktore nie potrafia pogodzic sie z porazka i staraja sie obrazac marnujac czas na pisanie wiadomosci na padzie.

Odnośnik do komentarza

Panowie nie mogę kupić managera, mam 13k GP, ten co chcę kosztuje 10k GP, pokazuje mi że niby mogę kupić i po chwili napis że lista została zaakrualizowana i wraca mi do ekranu wyboru menagerów...

 

Oni teraz zrobili że oprócz GP trzeba mieć też złoto żeby kupić jakiegoś managera? w 2018 było że to albo to...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...