Skocz do zawartości

PES 2019


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam mały problem z PES 2019,a mianowicie od weekendu strasznie mi się tnie i wszystko działa z opóźnieniem. Nie można normalnie grać. Robiłem test na konsoli i prędkość neta jest 30Mb/s więc raczej to nie jest przyczyną. Mam jeszcze starą konsole PS4 i może to jest problem, że się grzeje, imput lag jest 40ms.Kolega doradził żeby najlepiej kupić nową konsole i będzie lepiej. Może moglibyście coś doradzić ? Czy na PS 4 Pro będzie lepiej ?

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, krzyhu923 napisał:

Proponuję przerzucić się na szachy. Piłka nożna to heavy metal Kloppa, a nie festiwal nudy Mourinho.:reggie:

Takie rady zachowaj dla siebie.

 

Podobne zdanie na temat zmian w gameplayu mają też ludzie grający w turniejach w PES-a. Dywizje to pikuś, zmiany podobno jeszcze bardziej widoczne są w my club. Ta gra upodabnia się do Fify. Gdybym chciał taką grę to kupiłbym oryginał albo hokej.

 

Takie podejście jest wkurzające, bo kupuję grę, w której nim minie miesiąc Konami zmienia gameplay, oczywiście na gorszy. Strzelają sobie w stopę zmieniając my club, potem zmianami gameplayu. Jak wypuszczą wersję Lite to też pewnie będzie kicha bo lagi będą co mecz.

Odnośnik do komentarza

Ja tam mam 3 gwiazdkowa drużynę ,i gram przeważnie w weekendy i mecze szuka bardzo szybko, możliwe że na niskich ratingach gra więcej ludzi,ja trzymam się koło 450 bo strzelam manualem , czasami na pustaka nie trafiam ale można strzelić czasami bramkę których na asystach nie trafisz.

Odnośnik do komentarza

 Ja też nie umiem w tego PESa, ale oprócz braku skilla u siebie mam spore zastrzeżenia co do pewnych mechanik, które wydają mi się nie być najlepiej zbalansowane. Np. Kontry po rzutach rożnych dają zbyt dużą przewagę, zawodnicy osłaniający tyły w takim przypadku są zbyt bierni, nawet jeżeli wydamy komendę cofnięcia się linii defensywnej. Ot czekają sobie aż wrócą desygnowani do stałego fragmentu gry obrońcy, zero asekuracji. Goli po takich akcjach pada zbyt dużo i większość obronionych rożnych daje taką szansę. 

 

Druga rzecz to wspomniana zmiana w sposobie gry. Wcześniej w pesie królowała kontra, teraz wolne rozgrywanie po obwodzie pola karnego. Niby fajnie, ale nie wynika to z tego, że ludzie kochają Barcelonę, ale dlatego, że to jest bardzo skuteczne (czyli nie jak w życiu). Jeżeli trzymamy piłkę, to nasi zawodnicy się nie męczą, a to ma ogromne znaczenie w tej części. To co się dzieje pod koniec spotkania ze zmęczonymi zawodnikami, to istny kabaret. Podpieranie się rękami przy kontrze czy wrzutce tworzy dużo złych słów w mojej buzi. Nie ma to wiele wspólnego z realizmem, ot karanie nie tyle sprinterów co każdego, kto w danym wypadku nie ma piłki. Powolne i ostrożne klepanie, przed którym ciężko się bronić zwłaszcza kiedy rywal podaje sobie pod własnym polem karnym. Fajnie, że Konami próbuje oduczyć spamerstwa, ale w zamian dostajemy jakiegoś dziwnego potworka, który powoduje, że mecz zaczyna przypomniać szachy. 

 

Żeby nie było, wiele zmian w mechanice oceniam na plus. Bramkarze pierwszy raz w życiu nie plują piłkami po byle wrzutce, nowa fizyka zawodników, lepsze kolizje itp., ale tytuł najlepszego PESa nadal dzierży edycja z ubiegłego roku. Zobaczymy co będzie za kilka miesięcy

Odnośnik do komentarza

Co rok to samo - ci którym nie idzie zaczynają pierdzielić o S K I L L U xd Ktoś chyba jest pierwszy, drugi i trzeci w rankingu? No to jak to jest, że oni potrafią, a wy nie? Jeden pajgi chyba pisze jak jest i się nie oszukuje. Nie wchodzą wam schematy z 2018 i tyle. Nawet jeśli gra jest pod jakimś względem spier.dolona, to jest spier.rdolona u każdego tak samo i szanse są równe.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...