Skocz do zawartości

PES 2019


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, bartiz napisał:

To w tej grze jest coś takiego jak szukanie przeciwnika z podobnej dywizji? Przynajmniej nigdy nie było a na pewno nie w myclubie (w 18)

Nie, szuka po ratingu

 Ale jak wejdzie na 800+ to nikt tam nie gra Realem bo za mało punktów żeby wejsc wyżej

Odnośnik do komentarza

Gra mi się coraz lepiej, chyba bardziej rozumiem fizykę zawodników i chociaż  nadal popełniam straszne babole, to widzę progres. Moim zdaniem gra przeszła rewolucje (nie jest to nadużycie moim zdaniem) w kwestii podejścia do czucia ciężaru zawodnika, jego zwrotności i możliwości wykonywania pewnych zagrań w konkretnych sytuacjach. Na początku jest to frustrujące, ale później dostrzega się, że ten krok ku realizmowi zmienia bardzo dużo w sposobie gry, więcej ludzi niż do tej pory gra w ataku pozycyjnym, bardziej szanują piłkę.

 

Granie z kontry nadal się opłaca, ale też wymaga lepszego timingu, no i (tu znowu zmiana w stronę realizmu) nie każda długa laga trafi idealnie pod nogi napastnika.

 

Zmiany w fizyce dotyczą również gry ciałem. Co prawda przekłada się to na większą ilość gwizdanych fauli ( oczywiście system karania kartkami nadal leży i kwiczy), ale też jak zobaczymy powtórkę to zazwyczaj przyznamy rację arbitrowi.

Nadal można się pięknie zastawić, ale nie ma tutaj już takiej automatycznej tarczy jak w 18. 

 

SI raczej na plus, oczywiście na razie biorę poprawkę na niski TS mojej drużyny (dopiero doczłapałem do 80, nie chciało mi się grać z kompem). Podoba mi się, że bramkarze pierwszy raz od lat nie plują tak piłką przy byle strzale z główki, ich reakcje są bardziej logiczne w zależności od sytuacji. 

 

Z ostatecznym werdyktem poczekam pewnie jeszcze z kilkaset meczy, ale wbrew temu co piszą jest to dla mnie najbardziej progresywny PES od czasu nowego silnika. 

Odnośnik do komentarza

Nie ma co się oszukiwać - (pipi)owy ten MyClub w tym roku. Zrobili kompletny PayToWin, już teraz ciezko trafic na 3* team, niedługo jak ktoś zechce grać trzema gwiazdkami to będzie musiał czekać, az Pajgi badz Ficus włączy konsole xD Nie mialbym nic przeciwko, bo same dream teamy mi nie przeszkadzają, sam z reguły gram w turniejach gdzie w ogole nie ma wyszukiwania po sile zespołu, ale matko boska nie takie! Druga FIFA, zawodnicy z OVR 97 latają 2 dni po premierze, przez co wszystko jest za szybkie, bramki padają za latwo. Do tego ta banda randomow WTW, ze statystykami wyższymi niz największe gwiazdy w zeszłym roku i później czytam jak G.Simeone z Fiorentiny niszczy innye kluby (sam go na szczescie trafilem :obama: - no Ibrahimowic z zeszłego roku sie przy nim nie umywa!). Troche az nie chce sie grac ^^

Edytowane przez easye
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, easye napisał:

Nie ma co się oszukiwać - (pipi)owy ten MyClub w tym roku. Zrobili kompletny PayToWin, już teraz ciezko trafic na 3* team, niedługo jak ktoś zechce grać trzema gwiazdkami to będzie musiał czekać, az Pajgi badz Ficus włączy konsole xD Nie mialbym nic przeciwko, bo same dream teamy mi nie przeszkadzają, sam z reguły gram w turniejach gdzie w ogole nie ma wyszukiwania po sile zespołu, ale matko boska nie takie! Druga FIFA, zawodnicy z OVR 97 latają 2 dni po premierze, przez co wszystko jest za szybkie, bramki padają za latwo - doslownie FIFA Ultimate Team. Do tego ta banda randomow WTW, ze statystykami wyższymi niz największe gwiazdy w zeszłym roku i później czytam jak G.Simeone z Fiorentiny niszczy innye kluby (sam go na szczescie trafilem :obama: - no Ibrahimowic z zeszłego roku sie przy nim nie umywa!). Troche az nie chce sie grac ^^

 

w FUT jest tak że musisz wydać wuchte kasy na paczki żeby wypadł in form 75 overall. Co nie zmienia faktu że w PES 2018 rozegrałem 300 meczy od września do lutego a w 2019 mam 30 meczy i mam już dość. Czekam na OF od pesuniverse v2 z bundesligą i gram Master League prawilne.

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, easye napisał:

Nie ma co się oszukiwać - (pipi)owy ten MyClub w tym roku. Zrobili kompletny PayToWin, już teraz ciezko trafic na 3* team, niedługo jak ktoś zechce grać trzema gwiazdkami to będzie musiał czekać, az Pajgi badz Ficus włączy konsole xD Nie mialbym nic przeciwko, bo same dream teamy mi nie przeszkadzają, sam z reguły gram w turniejach gdzie w ogole nie ma wyszukiwania po sile zespołu, ale matko boska nie takie! Druga FIFA, zawodnicy z OVR 97 latają 2 dni po premierze, przez co wszystko jest za szybkie, bramki padają za latwo. Do tego ta banda randomow WTW, ze statystykami wyższymi niz największe gwiazdy w zeszłym roku i później czytam jak G.Simeone z Fiorentiny niszczy innye kluby (sam go na szczescie trafilem :obama: - no Ibrahimowic z zeszłego roku sie przy nim nie umywa!). Troche az nie chce sie grac ^^

przecież MyClub i FUT to dwa największe raki gier piłkarskich, jak można w to w ogóle grać.

 

Gdyby ktoś miał linka do dobrego patcha z oryginalnymi składami i instrukcją jak to wgrać, to bardzo bym prosił

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, ścierpła mi noga napisał:

przecież MyClub i FUT to dwa największe raki gier piłkarskich, jak można w to w ogóle grać.

 

Gdyby ktoś miał linka do dobrego patcha z oryginalnymi składami i instrukcją jak to wgrać, to bardzo bym prosił

Na pewno milion razy lepiej niż kupować grę sportowa i grać z konsola. XD

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, ścierpła mi noga napisał:

przecież MyClub i FUT to dwa największe raki gier piłkarskich, jak można w to w ogóle grać.

 

Gdyby ktoś miał linka do dobrego patcha z oryginalnymi składami i instrukcją jak to wgrać, to bardzo bym prosił

Kolego co do patch Option file jest osobny dział a na YouTube można zobaczyć filmik jak wgrać 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

no i online całkiem przyjemny, oczywiście dywizje, a nie te twory myclubowe. Pierwszy raz mam styczność z online w PES, gra się całkiem przyjemnie, trzeba się nauczyć zupełnie innych rzeczy niż w fifie, gdzie do tak 3 ligi to był spacerek, a potem uczenie się tych samych patentów, żeby wygrać 1 ligę. Fajnie, że PES dał radę w tym roku, jest w co pograć

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...