Skocz do zawartości

PES 2019


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Rozegrałem dziś z 10 meczów w dywizjach online i jest moc.Fizyka piłki nowe animacje fauli nie tylko po wslizgach jak to miało miejsce w 18

Piłkarze są bardziej zwrotniejsi z piłka  przy nodze i co najważniejsze zawodnicy stojąc tyłem do obrońcy  przyjmujacy podanie nie dają sobie w tak łatwy sposób odebrać  futbolówkę jak to miało miejsce w poprzedniej części pesa ogolnie nowy pes na duzy plus

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, PlastikowySmalec napisał:

No ale jak pisałem, nie gracze a skill, zobacz na ranking w grze, jakie składy mają, gościu chyba na 5 miejscu na świecie ma gości z overallem koło 70...

Bo gra z innymi gośćmi z podobnyn OVR, a nie z Ronaldami. 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, PlastikowySmalec napisał:

 

skąd wiesz?

Jak to skąd, 70 ovr to siła teamu  jednogwiazdkowego, a to oznacza, że gra z innymi drużynami jednogwiazdkowymi. Tak z grubsza działa ten tryb od zawsze

 

Edyta. Trzeba jednak pamiętać, że im więcej gwiazdek ma nasz team tym więcej punktów do rankungu i GP dostajemy za zwycięstwa. Dlatego, żeby być wysoko z jednogwiazdkowym teamem trzeba grać i wygrywaj więcej. 

Odnośnik do komentarza

No ale klimat jest taki ze nawet jak ktos tworzy 2-3 gwiazdkowy team to daje na lawke 50siatki a gra mozliwe najlepszym skladem. Widzialem tez opcje ze daje 1-2 roboty kosztem slabszych  bocznych obroncow. Chyba Ci featured palyers sa zbyt op. Kazdy ma 3 szanse na wylosowanie jakiegos cyborga 95+. A szansa jest mega duza - 1/10 czy tam 12. Szybko mozna zmontowac moca ekipe. Ja na razie mam najwieksze szczescie do panow na M - Mbappe (featured 89) Mane i Morata.

Odnośnik do komentarza

Trudno mi ocenić po kilkunastu meczach w obecnej edycji, ale w 18 budowanie ekipy na zasadzie 8 słabiaków (plus jeszcze gorsza ławka) i 3 cyborgi, żeby zmieścić się w limicie było nieopłacalne. Przynajmniej zazwyczaj i to z różnych powodów. Oczywiście z grubsza jest tak, że każdy ma jakieś preferencje w sposobie gry i taktyki, a co za tym idzie stara się tworzyć drużynę w taki sposób, żeby na newralgicznych pozycjach ustawiać maksymalnie dobrych zawodników, a na mniej ważnych hmm... wystarczających. W dłuższej perspektywie okazuje się jednak, że ekstrema są nieopłacalne, bo rywale uczą się wykorzystywać słabe strony naszej drużyny. W 2018 zła technika obrońców nie miała specjalnego przełożenia na ich efektywność, ale z tego co widzę w obecnej edycji znaczenie dobrego techniczne zawodnika wzrosło o tyle, że mała zwrotność jest zgubą ze względu na przewagę odbierających piłkę. 

Odnośnik do komentarza

no ale zaraz - w turniejach online np. o czarna piłkę nie ma juz podziału na OVR druzyny. Chyba, ze ktos gra MC notorycznie i omija turnieje z najlepszymi nagrodami. Mi tam to osobiscie nie przeszkadza, zawsze buduje najmocniejszy team i takim gram, teraz 3* tez wygrywam z 5*.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

W tych turniejach nigdy nie było podziału na OVR (co moim zdaniem jest głupie). Najlepsze, że to też wpływa na rating. Spoko, jak trafisz na jelenia z 5 gwiazdkowym zespołem (można się poczuć kozakiem) , ale jak ktoś ogarnia, to można się pochlastać. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...