Skocz do zawartości

PES 2019


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ogladalem pare filmikow jakis ytberow i kurde ci co kupili wypasiona wersje to w 10 min maaja praktycznie jedenastke marzen,nie wiem czy taki byl zamysl Konami ale to troche bezsens.

Ja zawsze lubilem grac sredniakami,silverami,ktorzy mieli to cos,a tutaj co drugi chlop ma po osiem legend i 9 czarnych pilek team lvl 4,5 na wejsciu na slabo chyba.

 

Odnośnik do komentarza

Dostałem tego Kane,fakt lvl 1 no ale potwierdzam jak w 18 fajnie wychodził do piłek to tutaj zrobili z niego jakiegoś downa,nie wychodzi do piłek ,jest wolny, przegrywa główki,no i jeszcze każdy w niego wchodzi jak w masło.
Możliwe że przez mały team spirit tak jest a dwa to my club to trochę inaczej działa niz dywizję.

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wczoraj miałem turniej z kumplami. Miała być fifa 18 jak zwykle ale wziąłem demko uruchomiłem pes 2019 aby jeden meczyk rozegrać na próbę i nosz kurcze już nie było powrotu do fify. W demie było idealnie 6 drużyn dla naszej 6. Jak za starych czasów wszystko rozpisane na kartce łącznie z tym kto strzelił gola. 

 

Nie potrafie tego ubrać w słowa ale satysfakcja po strzeleniu w pes gola jest 100x lepsza od tej z fify. Tam wszystko wychodzi łatwiej i jest mniej naturalne. Po turnieju 5 h na demie wiem że zaraz po urlopie kupuje pełną wersje i turnieje tylko w pro evo do następnej jesieni. Czas się przeprosić z serią po kilku latach. Taki fun pes nie sprawiał mi od pes 6. 

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem co się odpeesowało ale coś nie tak jest z gameplayem, biegnę Hazardem środkiem, z lewej biegnie Ronaldo, podaje mu w uliczkę a on zamiast biec w stronę bramki to się nagle cofa. Spalonego na 2000% nie było. Wydaje mi się że jakiś bug, bo to nie pierwszy raz...

 

Głowki tak samo są spier... 90% wygrywa komputer nawet jeśli obrońca ma 150cm wzrostu a napastnik 185.

Odnośnik do komentarza

 Ja zacząłem grać Fernando Santosem. Bardzo spoko, chociaż nadal poluję na kogoś o podobnej charakterystyce, ale z trójką obrońców (gram tak od zeszłej edycji). Nie wiem tylko czy tym razem to dobry wybór, bo na razie nie ogarniam tej gierki (straszne bęcki zbieram w MC) . Za dużo zmian w fizyce zawodników i nie żeby to było złe, ot gra się mocno inaczej. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...