Skocz do zawartości

Mundialowy typer 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Be_
13 godzin temu, Welna napisał:

Jazda, odrazu wieksze Emocje. MS beda turniejem MEssiego i wkoncu Argentyna zdobedzie tytuł. 

xD

 

oj chyba nie

 

Ja też się zapisuje :lapka: 

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, Yakubu napisał:

W nagrodę rep +500? Dwa lata temu tego nie było :frog:

 

to jeszcze nie jest ugadane z adminami, ale myślę że zgodzą się na taką nagrodę. Forumek prężnie się rozwija stąd takie atrakcyjne nagrody, dwa lata temu to nie można było sobie pozwolić na takie luksusy

Odnośnik do komentarza

ATTENTION

 

Szanowany użytkownik forum @Orzeszek zdecydował się zaoferować nagrodę rzeczową zwycięzcy typera, jaką jest poduszka ortopedyczna, "nówka sztuka nieśmigana", taka jak na zdjęciu.

 

c3f5500d4449b46bdce4698dc184

 

z tego co sprawdziłem w sieci to nie są tanie rzeczy, także proponuję sypnąć mu parę plusików za ten szlachetny gest choćby pod tym postem

 

W dniu 20.05.2018 o 14:51, Orzeszek napisał:

:łapka: znowu rozwale pseudoznawców w punktacji xd

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.