Skocz do zawartości

Pokemon Sword & Pokemon Shield


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

...Aha.

 

Masy fanów Pokemonów na świecie mają raczej zboczenie z nierealnymi wymaganiami innego typu: niejedną osobę oburzyło, że SS ma zerwać ze zwyczajem dostępności wszystkich Pokemonów. Na forach ogłaszano to nieraz jako ostateczną zdradę. Doszło już do tego, że producent gry zamieścił osobiste przeprosiny na stronie firmy:

 

https://www.pokemon.com/us/a-message-for-pokemon-video-game-fans/

 

Gry ze wszystkimi Pokemonami już raczej nie będzie, co mnie nie dziwi. Wraz z tą generacją, przekroczona raczej zostanie magiczna liczba 1000, a do tego skok w rozdzielczości modeli do przygotowania jest ogromny. 

 

 

Osobiście się cieszę, że postawiono potrzeby typowych graczy ponad purytanizm omnibusów serii. Dawno przestałem nadążać za wszystkimi pokemonami, a do tego starych i tak nie używam, jeśli są dostępne, bo to nieciekawe. Myślę, że generacje, w których zdecydowano się w podstawowej singlowej grze umieścić tylko zestaw ok. 100-150 zupełnie nowych Pokemonów były zdecydowanie lepsze pod tym względem. W online też liczba Pokemonów oznaczała największą satysfakcję tylko dla ludzi żyjących tą grą. Mam więc zero żalu za dostępnością wszystkich Pokemonów, a prędzej wąty o to, czy nie będzie za dużo powtarzania i kolejne Rattaty na route 2, Pikachu i Eevee wszędzie itd. jak już nieraz było.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość ragus

 

 

 

Nowy zwiastun. Ekskluzywny gym leader dla każdej wersji, trochę nowych lokacji i kilka nowych pokemonów. Moją uwagę zwróciło bardzo ładne oświetlenie i pokemon piesek :3

 

 

 

pokemon_yamper_2x.png

 

 

 

 

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Lowkey te zwiastuny prezentują niepokojąco remizowy soundtrack jak na serię która zapewnia nam zazwyczaj tak dobrą muzykę. Ale może w zwiastunach tak już musi być. Ale w Sun Moon nie było.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Serio ktoś rozpacza, że nie będzie Corsoli, Hoppipa czy całego tabunu innych pokemonów którymi nikt nie grał? Przecież to jest ogromny nakład pracy aby stworzyć wszystkie modele dla 809 starych pokemonów + animacje, a czas i pojemność carta nie są przecież z gumy. Niech skupią się na nowym świecie. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Pojawił się nowy zwiastunik.

 

Boże, ta muzyczka. Z każdym zwiastunem zęby coraz bardziej ocierają mi się o siebie.

 

 

Twórcy tym razem naprawdę mocno akcentują realną inspirację regionu. No wszystko wydaje się jak próba zrobienia kawaii wersji filmu Kena Loacha.

 

- Lokalna forma Weezinga ma coś, co wygląda jednocześnie jak komin i cylinder

- nowy Zigzagoon wygląda jak członek kapeli KISS, choć nadal jest bezużyteczny (w sumie jak kapela KISS)

- ekipa złych to po prostu zupełnie normalni kibole. TEAM YELL!

- metodą na rozwój pokemonów poza walkami tym razem będzie... wysyłanie ich do pracy na budowie czy w kuchni. Czy będzie pokemon-Polak?

 

 

 

 

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Najgorzej, bo chociaż może być słabo jak na standardy serii to wciąż będzie grane dla tego wciągającego systemu walki i ewolucji poków. Chociaż zapewne jest to chwilowa zadyszka związana z przesiadką na nowy sprzęt (Let's Go! nie liczę, bo to jednak remake'i).

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...