Skocz do zawartości

Pokemon Sword & Pokemon Shield


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, McDrive napisał:

Źle zrozumiałeś. Chodziło ogólnie o inne twory w uniwersum Pokemonów.

 

Tylko co by to miało oznaczać? O ile wiem na directach nie porusza się tematu TCG.

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza

Mi się oprawa graficzna naprawdę podoba, to miasto nocą, śnieżne miejscówki, artstyle jest tak z milion razy lepszy niż w soonach. Wodny starter nie jest zły, ale kolejny ognisty nawet jak nie będzie fire/fighting to i tak mu dadza te rekawice i będzie fire/dark jak w soonach xD ktoś tam jest ostro po(pipi)ony na tym punkcie. Klimacik wchodzenia na stadion aż mnie ciary przeszły, niech wypuszczą bundla z nową wersją znicza to się kupi na święta. 

Odnośnik do komentarza
Gość ragus
43 minuty temu, Copper napisał:

ktoś tam jest ostro po(pipi)ony na tym punkcie 

 

874.png

 

Real human being and a real hero

 

Kocham ten klimat  zapowiedzi nowych pokemonów. Gwiazdka w lutym. Zaraz się zaczną fanowskie teorie, leaki, przekrzykiwanie się który starter lepszy no i która wersja gry.

 

Oczywiście starter trawiasty i wersja Shield to wybór myślących ludzi :cool:

Odnośnik do komentarza

Mi się tam podoba, to co pokazali, może nie zabija to tak, jak swego czasu Zelda, ale dla mnie to obowiązkowy zakup. Szczególnie że miałem pewną przerwę od Poksów.

Jedynie co mnie nie przekonuje na tą chwilę to startery, i na razie to mi zwisa który tak naprawdę przytulę. Choć samą grę kupię Day1. 

 

Odnośnik do komentarza

Nie wygląda to źle, ale nie wiem w sumie czy kupię. Pewnie tak, bo oprócz X/Y grałem w każdą generację, ale Moon nie skończyłem, a Ultra Sun kupiłem i nawet nie włączyłem. Uch.

Ze starterów jeśli mam wybierać to chyba wodny, może zamieni się w jakąś fajną żabę, bo wygląda jak kijanka dla mnie. Chociaż... znowu żaba?

Odnośnik do komentarza

Myślałem, że dygnie, ale heh to ciągle kalka tego samego, żadnych nowości ile można grać w jedno i to samo?

Sorry, ale nie tak to miało wyglądać... krwa ludzie naprawdę myśleli, że ta część to będzie kamień milowy tej serii, a tu kolejne odcinanie kuponów :yao:

 

Bardziej jaram się filmem z Pikachu niż tą giereczką wyglądającą gorzej niż produkcje tworzone na Unity pod androida.

Odnośnik do komentarza

W sumie jakby na to spojrzeć to z tego leaku:

 

pokemon-pokemon-starter.jpg

 

dostaliśmy to:

 

Screen_Shot_2019_02_27_at_9.05.40_AM.0.png

 

Pomijając dziobaka ( :smutas: [*] ) widać jakieś podobieństwa w 2 na 3 pokemony.

 

Tutaj reddit ocenia wiarygodność ostatnich form przed premierą Sun/Moon i wyszło że mieli rację. 

 

 

 

Także jeśli Twój leak jest prawdą to wjeżdżam w wodnego jak w weekend. :cool: 

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

ehh, pamiętam ja za czasów Ruby/Sapphire wiedziałem o grze tylko tyle, ile wyczytałem w jakiejś kolorowej gazetce z grami (nawet nie PSXE ani N+). Moja wiedza ograniczała się do 3 screenów z gry

 

jest to jednak jakaś magia

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, ragus napisał:

ehh, pamiętam ja za czasów Ruby/Sapphire wiedziałem o grze tylko tyle, ile wyczytałem w jakiejś kolorowej gazetce z grami (nawet nie PSXE ani N+). Moja wiedza ograniczała się do 3 screenów z gry

 

jest to jednak jakaś magia

 

Ja wiedziałem tylko że są nowe pokemony. W Empiku przy rynku głównym zobaczyłem jakie sa wersję i wybrałem Ruby bo Groudon mi się spodobał. Potem Torchic jako starter i z 5 przejść gry.

 

Także no, kiedyś to było.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...