Skocz do zawartości

Daemon X Machina


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

To dlatego tak bardzo mi się kojarzyło z mechaniką (badum tsss) Armored Core. Ba nawet design mechów jest bliski tym z AC: 4 Answer. Nie powiem zaskoczyli mnie tym i jeżeli to nie będzie cyfrowa popierdółka to chyba to łyknę. Szkoda, że dopiero 2019 bo przygarnąłbym na koniec roku. 

Odnośnik do komentarza

@Frost

Ponieważ marka Armored Core należy do From Software a jedynie twórca i mecha designer  (który tworzył mechy również do serii Macross) pochodzą z FS (choć nie wiem czy owy mecha designer nie jest freelancerem) a obecnie pracują dla Marvelous? 

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

From Software nie chce robić AC już tyle lat bo wolą trzepać klony soulsów. Walić ich.

 

Przeoczyłem tę grę podczas E3 bo Yano mi powiedział, że Nintendo miało (pipi)ową konferencje i był tylko Smash. Teraz już wiem, że obok DMC 5 jest to druga gra którą się jaram.

 

Sam mecha designer Shoji Kawamori to kozak i legenda. Widać na trailerze mechy bardziej w stylu wcześniejszych części z PS2 nawet jeden czerwony podobny do Nineballa.

Gameplay za to jak w AC4 czyli dobrze imo, że nie ciężkie-pseudorealistyczne maszyny jak ACV. Gra raczej nie będzie tak "customization heavy" jak AC ale to dobrze. Nie te czasy gdzie robiło się mecha cały dzień, a potem po jednej misji okazywał się  bezużyteczny bo działko laserowe na prawym ramieniu brało za dużo energi, a zmieniając rdzeń trzeba też było i zmienić nogi itd. W DxM można będzie też zakładać bronie upuszczone  przez przeciwników.

Gość nadzorujący DxM - Kenchiro Tsukuda odpowiadał za najlepszą część czyli Armored Core 3 na PS2.  Jest to część kultowa która stworzyła legendę na której silniku powstało jeszcze 5 kolejnych części na Ps2. 

Samo lore w AC3 też było najciekawsze. Ciężkie mechapostapo gdzie ludzkość żyje pod ziemią bo warunki na powierzchni nie nadają się do życia, a całym społeczeństwem steruje superkomputer.

To naprawdę dobrze wróży Deamon X Machinie. Nie wiem jak można mieć switcha się nie jarać.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...