Skocz do zawartości

Daemon X Machina


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

No ciężko aby pierwsze misje, które są w zasadzie tutorialem i prowadzą za rączkę były czymś rajcującym. Obejrzyjcie sobie ten gameplay z directa, który leci w tle. Ile z tego macie w demie? Praktycznie nic, to tytuł, który standardowo rozwinie się w pełnej wersji. Tak czy siak super, że w ogóle dali demko do własnego sprawdzenia. Mnie tytyuł wciąga, może powoli się rozkręca ale zapowiada się przednio.

Odnośnik do komentarza

ano, fragmenty trailera sa epickie, rozmach pelna geba, te demo jak pisze chrno-x sluzy do czegos innego choc moze sie zle odbic na odbiorze gry bo widac po opiniach, ze ludzie spodziewali sie, ze zostana rzuceni w wir zadym

 

jak ogarna framerate to pewnie kiedys sprawdze (choc same klatki w docku sa o wiele stabilniejsze, przenosnie to tnie bardzo i rozmazanie wyglada)

Odnośnik do komentarza

Ja akurat grałem tylko na tviku i bardzo wizualnie mi odpowiada. Jest wiele budynków, które można zniszczyć, można podnieść auta i wyciągać z ziemi znaki drogowe i ciskać nimi w przeciwników. To jest zawsze problem z demami. Ludzie raz oczekują nie wiadomo czego a raz będą narzekać, że demo nie uczy podstaw i nie wiadomo od czego zacząć. Czas pokażę. Ja na pewno czekam.

Odnośnik do komentarza

Skonczylem, meh w sumie, na pewno bardzo brakuje dynamiki co by te starcia staly sie ciekawsze, nie wiem czy to wina poczatkowej fazy gry w demie i z updatami przyjdzie speed czy swiadomej decyzji bo framerate w docku choc nie tak tragiczny jak czytalem opinie to jednak jakis super nie jest.

 

 

Odnośnik do komentarza

Armored Core tylko w mangowej oprawie. Mi się demo podobało, gra się strasznie krztusi przy większych starciach ale to nintendo switch. Odpaliłem demo poksów i też momentami zwalniało. 

Wracając do gry nie jest to może jakiś miazgator, system seller ale w końcu jakaś większa giera, która faktycznie mnie interesuje w tym roku na tą konsolę, a to już coś.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...
  • 2 miesiące później...

Po Directcie wrzulili demo które jest prologiem i z którego można potem przenieść postęp do pełnej wersji. Większych chrupniec na tv nie ma jak na razie. Dobrze że rzeczy (ammo) można z większej odległości zbierać. I ogólnie gra się na tyle dobrze że chwilowo odstawilem Astral Chain.

 

Ale fabuła i postacie to jakaś żenada. Sposób przedstawienia (coś tam księżyc walnął, ai zrobili się źle, trza najemników itp.) jest tak maksymalnie nieciekawy jak tylko można. A postacie randomo dołączające się w trakcie są właśnie randomowe. 

Odnośnik do komentarza

Pojawiły się recenzje. Bez niespodzianek, entuzjazm dość umiarkowany. Na Metacriticu jest jakieś 200 gier na Switcha z wyższą średnią ocen w tym roku.

 

 

Przewijają się w recenzjach uwagi, że gra jest dość łatwa do zapomnienia, rozwija się w raczej męczący niż intrygujący sposób, i ogólnie nie wydaje się wielkim przeżyciem jak na taką cenę. 

 
Odnośnik do komentarza

Najsmutniejsze jest to, że samo Marvelous nie pomaga grze blokując gameplaye z gry, roszcząc sobie prawa. O całej sprawie wypowiedziało się Digital Foundry, gdyż chcieli zrobić analizę pełnej wersji ale stwierdzili, że szkoda zachodu z nimi walczyć. O grze już jest cicho, bo nie jest w żaden sposób reklamowana poza tym za rogiem remake Zeldy, Borderlands 3. Ludzie nie będą sobie zawracać tym głowy. Oto do czego doprowadza niekompetencja ich twórców.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.