Skocz do zawartości

Verbatim czy jajko - co było pierwsze...


Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, xboks napisał:

@hiv to odkupie na kilogramy te promki, co szły prosto na Allegro z konsolowiska :ogor:  Nawet pomimo tego, że brzydko wyrazales się o X360, o Shivie po jego odejściu i jak słyszałem zostawiłeś żonę z dzieckiem dla młodszej. To już nie gracie razem z Tornado Kacprem w tym wypadku?

Ups, przepraszam, to nie Shiva napisał.

Edytowane przez metalcoola
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, JaMaJ napisał:

Ej, kiedyś Shiva pisał w PE poradnik do Drivera 2. Celem jednej z misji było zniszczenie innego samochodu, Shiva twierdził, że można to zrobić tylko poprzez zepchnięcie go w przepaść, i jeżeli uda się komuś zniszczyć wroga w klasyczny sposób (poprzez standardowe stłuczki) to stawia browar. W grze była opcja zgrywania replayów z misji, postanowiłem że go wyślę i przyjmę ten browar. To był ostatni dzień, w którym widziałem swoją memorkę. :reggie:

Tak samo widziałeś, jak ja koszulkę wygraną w audycji Gramitacji?

Odnośnik do komentarza

Beka beką, pośmialiśmy się, ale to co prezentuje sobą wiadomy redaktor to dno dna. Zróbcie coś z nim tam w redakcji, bo o ile piraty te lata temu JAKOŚ można zrozumieć i podyskutować, tak rynsztok jaki prezentuje pan redaktor strasznie niszczy wizerunek jakiegokolwiek profesjonalizmu.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, krzyhu923 napisał:

Beka beką, pośmialiśmy się, ale to co prezentuje sobą wiadomy redaktor to dno dna. Zróbcie coś z nim tam w redakcji, bo o ile piraty te lata temu JAKOŚ można zrozumieć i podyskutować, tak rynsztok jaki prezentuje pan redaktor strasznie niszczy wizerunek jakiegokolwiek profesjonalizmu.

Gamcio?

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, JaMaJ napisał:

Ej, kiedyś Shiva pisał w PE poradnik do Drivera 2. Celem jednej z misji było zniszczenie innego samochodu, Shiva twierdził, że można to zrobić tylko poprzez zepchnięcie go w przepaść, i jeżeli uda się komuś zniszczyć wroga w klasyczny sposób (poprzez standardowe stłuczki) to stawia browar. W grze była opcja zgrywania replayów z misji, postanowiłem że go wyślę i przyjmę ten browar. To był ostatni dzień, w którym widziałem swoją memorkę. :reggie:

Ja po swoja gre na GCN musialem sie pofatygowac osobiscie do Krakowa... po zadzwonieniu domofonem jeszcze tego samego dnia ja mialem ;)

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Raptor napisał:

Ja po swoja gre na GCN musialem sie pofatygowac osobiscie do Krakowa... po zadzwonieniu domofonem jeszcze tego samego dnia ja mialem ;)

 

Nie no, ja gry za napisane listy miesiąca też dostałem, nie było problemu. BTW: Napisałem w sumie 3 listy, z czego 2 były listami miesiąca, dawne czasy, jakieś 12 lat temu.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, JaMaJ napisał:

 

Nie no, ja gry za napisane listy miesiąca też dostałem, nie było problemu. BTW: Napisałem w sumie 3 listy, z czego 2 były listami miesiąca, dawne czasy, jakieś 12 lat temu.

To ja mu pozyczylem do recki swoj import, trzymal ja wieki. Do czasu, az nie uslyszal mnie w domofonie :P

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...