Skocz do zawartości

Verbatim czy jajko - co było pierwsze...


Rekomendowane odpowiedzi

50 minut temu, Tokar napisał:

Jak już Marcelus jest niewolnikiem redaktorem pe, to może w ramach crossoveru międzywymiarowego pofatyguje się tutaj i ostatecznie wyjaśni wszystkim kwestię zniknięcia Marcina "Bigosa" Górskiego? Ludzie z nikogo na pewno chcą wiedzieć, gdzie są ich pieniądze.

Tego nawet chyba jego zona nie wie.

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, Karolek napisał:

4. W którym momencie użytkownik _Be_ obraża redaktora GAMERA w konsekwencji czego dostaje prywatne wiadomości na PW od których włos jeży się na głowie? (proszę o konkretny post z konkretnym linkiem do niego)

 

prawdopodobnie ten przytyk dotyczący wagi redaktora GAMERA był powodem gróźb karalnych skierowanych w stronę użytkownika _Be_

 

 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Mędrzec napisał:

Osobnik Be jak sama nazwa wskazuje jest typowym przykladem jak obecni mezczyzni sa zniewiesciali, Gamera wyzwal go na ubitą ziemie, a ten sie prawnikiem zaslania, mamusiu beda mnie bic:) Wez sie stary nie zsikaj ze strachu :)

No już idzie się bić jak zwierzę, bo jakiś typ z internetu tak chce xd

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, ciwa22 napisał:

Żona Marcina Kamila Góreckiego straszyła go w komentarzach pod materiałem na YT o 20leciu Playstation w Polsce domagając się zaległych alimentów. Padały "świnie" i "bydlęta" z tego co pamiętam. No nie fajna sytuacja.

 

Hiv ją pociesza i wspiera finansowo 27% od każdej promki

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, c0ŕ napisał:

 

prawdopodobnie ten przytyk dotyczący wagi redaktora GAMERA był powodem gróźb karalnych skierowanych w stronę użytkownika _Be_

 

 

Oficjalna waga postaci Siary z filmu pt. Kiler na czas kręcenia produkcji w roku 1997 to 106kg, waga redaktora gamera z gazety Pesx Extrem na dzień 10 lipca 2018 roku to 126kg więc obrazy nijakiej nie było, nie ma i nie potrzeba.

 

Teraz, Mędrzec napisał:

Gamera wyzwal go na ubitą ziemie, a ten sie prawnikiem zaslania, mamusiu beda mnie bic:) Wez sie stary nie zsikaj ze strachu :)

W którym momencie redaktor gamer wyzwał go na ubitą ziemię? Czy wtedy gdy na PW groził mu podaniem do sądu i karą finansową 10tys zł i kazał siedzieć coś z głową?

Odnośnik do komentarza

Czekajcie czyli redaktorzy PSX juz po wprowadzeniu regulacji dot. Praw autorskich nadal jechali na piratach łamiąc prawo, a dodatkowo czerpali z tego korzyść materialną w postaci pisanych recenzji na podstawie nielegalnych kopii gier :yao:

To tak jakbym ukradł komuś software np. z USA i ten sam software zaimplementować w swojej firmie czerpiąc z tego korzyść.

Przecież to jest (pipi)a całkowicie niepoważne xD I Ci ludzie stawiają siebie na piedestale jako dziennikarzy growych? Przecież to się nadaje na jakiś grubszy tekst np. do wyborczej. Jak kradnąc można się było dorobić i nie ponieść z tego tytuł żadnej konsekwencji.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Plusik 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Ja już wolałbym gości piszących o grach na bazie piratów, niż pod dyktando działu PR wielkiego wydawcy.

 

Inna sprawa, że promki to fajna rzecz. Mam coś ponad 200, większość kupiona na allegro od dziennikarzy growych :).

Edytowane przez ping
  • Plusik 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...