Skocz do zawartości

Verbatim czy jajko - co było pierwsze...


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, chris85 napisał:

Ale by było jak przyszedł ściera, pocztał trochę posty na forum i zajaral się gierkami na nowo. Kupił konsolę, zaczął pisać recenzje a potem wrócił na stanowisko Rednacza  xD

Jak na razie przy tym praniu brudów zachciało mi się kupić szmatławca pierwszy raz od 12 lat, idę dziś wieczorem do kiosku. KLIMAT.

Odnośnik do komentarza

Żałosne. Dorosłe chłopy żalą się na forum o gierkach że kiedyś ktoś ich w (pipi)a robił a oni młodzi i naiwni chcieli dobrze zarabiać i się świetnie bawić. Siłą ich tam (pipi)a trzymali.

 

:popcorn:

Odnośnik do komentarza

Te wszystkie wiadomości w mediach, traktujące o psychicznych ludziach bijących własne matki zyskują na wiarygodności po tym co tutaj czytam. Gierki faktycznie szkodzą.  No jakbym miał kontakty to bym podrzucił.

Odnośnik do komentarza
Teraz, krzyhu923 napisał:

Te wszystkie wiadomości w mediach, traktujące o psychicznych ludziach bijących własne matki zyskują na wiarygodności po tym co tutaj czytam. Gierki faktycznie szkodzą.  No jakbym miał kontakty to bym podrzucił.

 

Nie matki tylko babcie, nie w mediach tylko na forum, nie gierki, a narkotyki

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, _Be_ napisał:

 

 

ktoś tutaj ma anger issues xDDD

 

Ja bym na Twoim miejscu to wydrukował, oprawił w ramkę i powiesił. Pomyśl tylko, przez te wszystkie lata Gamera napisał CZTERY posty na forum, teraz się ukatywnił i napisał kolejne 2 i dodatkowo napisał do Ciebie PW. GAMERA! PW do Ciebie! Będziesz sławny

Odnośnik do komentarza
Teraz, Rayos napisał:

 

Ja bym na Twoim miejscu to wydrukował, oprawił w ramkę i powiesił. Pomyśl tylko, przez te wszystkie lata Gamera napisał CZTERY posty na forum, teraz się ukatywnił i napisał kolejne 2 i dodatkowo napisał do Ciebie PW. GAMERA! PW do Ciebie! Będziesz sławny

On ma jakieś problem z sobą, dostałem kolejną pmke, generalnie sprawa robi się poważna 

 

E4rPdSJ.png

Odnośnik do komentarza

A mi to nie przeszkadza wogole, czy ktos komus przylozyl , ukradl, obgadal., przeciez to sa naturalne cechy ludzi. Tacy jestesmy na co dzien, zlodzieje, lamusy i cwaniaki. Obojetnie kto by o kim pisal najgorsze rzeczy, to dla mnie gazeta i ludzie z nią zwiazani zawsze bedzie miala status kultowy. Oczywiscie najwiekszy sentyment do pierwszej ekipy, co nie znaczy, ze nastepne pokolenia gorsze, inne czasy, ludzie, swiat.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

No niestety 76letnia pani Aniela nie będzie miała dziś rehabilitacji po wymianie stawu biodrowego bo czytam forum. 

Nie żałuje.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...