Skocz do zawartości

Gwiezdne Wojny, Epizod 9 - Skywalker Odrodzenie ( XDDDDDDD)


Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, Czezare napisał:

Disney nie umie w Star Warsy i tylko je zeszmacił.

Imo Rogue One i teraz Mandalorian im się udały. Remake imperium kontratakuje (tfa) też raczej zebrał pozytywne opinie. 

 

A co do emocji to chodziło mi głównie o te urywki z oryginalną obsadą, a nie tam jakieś spędy. Plus to, że jednak jest to zakończenie całej sagi. Dodatkowo wierzę, że Abrams dostarczy przynajmniej dobre kino. I właśnie - to jest tylko wyjście do kina na przyjemnego, ale głupiutkiego popcorniaka (niecałe trzy dychy za bilet), a niektórzy mają tu taki ból dupy jakby chodziło o inwestycje oszczędności ich życia xD

 

15 godzin temu, Sebas napisał:

nowe star łarsy od fanów dla fanów

A to niby źle? TLJ raczej nie był od fanów, a już na pewno nie był dla fanów i jak wyszło to chyba nie trzeba przypominać :reggie:

Edytowane przez MBeniek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
22 minuty temu, Rudiok napisał:

Środa będzie ogień. I przynajmniej człowiek spokojnie w internet będzie wchodził. Bo czuję, że rozpyerdoli fora SW. 

To juz w te srode? Znakomicie, akurat w swiateczny weekend wysypie bekowymi filmikami i ta zenujaca nowa trylogia dobiegnie konca.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Sebas napisał:

Czuję taką lekką ekscytację. Jakby się oglądało kraksę w zwolnionym tempie. Tak się pewnie czuł plebs na publicznych egzekucjach. Mam nadzieję, że nie ujdzie z nich powietrze na koniec i porządnie to spie.rdolą.

 

Cytat

16 zł za pokaz garbatej karlicy z wąsem żonglującej jamnikami. Zapowiada się wybornie.

 

Cytat

dawać mi już ten czwartek, chce zobaczyć tę kraksę na własne oczy :ragus: 

 

świetne nastawienie na film, z pewnością wam się spodoba!

 

nie wiem czym bardziej gardzę - star warsem, fanami star wars czy jego antyfanami.

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Figaro napisał:

 

 

 

świetne nastawienie na film, z pewnością wam się spodoba!

 

nie wiem czym bardziej gardzę - star warsem, fanami star wars czy jego antyfanami.

 

 

Ale obejrzałeś w końcu jakieś star warsy, czy dla beki tu siedzisz?

 

U mnie zadziałało FOMO, bo za takiego bałwanka z gówna jakiego ulepili, to nie powinni powąchać nawet moich 1,60 zł. Idę z nastawieniem na krindż i guilty pleasure i obawiam się dysonansu poznawczego, jeżeli film okaże się trochę mniej zjebany niż się na to zapowiada.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Figaro napisał:

 

 

 

świetne nastawienie na film, z pewnością wam się spodoba!

 

nie wiem czym bardziej gardzę - star warsem, fanami star wars czy jego antyfanami.

no a jakie mam mieć nastawienie po tej kupie jaką było the last jedi?

mam nadzieję że zaskoczę się pozytywnie, ale po tym co zaserowowali mi 2 lata temu nie mam podstaw by oczekiwać więcej

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Widzę, że hejtowanie SW w modzie. 

 

Ale że to część dzieciństwa, symbole, z którymi żyjemy na codzień i ostatnia część sagi, o której te dwadzieścia parę lat temu nikt nawet nie myślał to już nikt się nie przyzna. 

 

TLJ był kupą, no ale oglądać wszystkie części i nie pójść teraz na Ep9 a tylko rzucać dissy to trzeba być nowożytnym dzieckiem Neostrady. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...