Skocz do zawartości

Animal Crossing: New Horizons


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

  • S-Tier: Super popular. Just about everyone wants them on their island.

  • A-Tier: A great villager. You should consider adding them to your island.

  • B-Tier: Above average. Has a few qualities that make them better than an average villager.

  • C-Tier: Average villager. They don’t really stand out.

  • D-Tier: Below average or awful. Some villagers in this tier are just okay. Others you’ll want to avoid like the plague lest you spend days trying to get them to leave.


https://www.fanbyte.com/guides/animal-crossing-new-horizons-villager-tier-list-best-villagers-of-each-species/

 

Ja mam paru D i po dwóch z C, B, A :) 

Odnośnik do komentarza

https://www.animalcrossingportal.com/games/new-horizons/guides/villager-popularity-list.php#/

 

łatwiej z ten listy czytać

 

mam Marshall-a i Raymond-a, the besciaki, świetne teksty maja, mam tez Judy, Stitches, Merengue i Lucky

 

chce jeszcze Coco i Molly bo to słodziaki 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Mi jest łatwiej z tamtej, bo niekoniecznie kojarzę jak się nazywają, ale znam rodzaj - czy małpa, pingwin czy jakaś antylopa

 

Powiem, że z tymi z S-tier to nawet nieswojo bym się czuł

 

U mnie przyleciał odwiedzić wyspę jakiś rockabilly goryl z podkrążonymi oczami, ale nie chciał zostać - może to lepiej 

 

Btw Audie z Tier 1 to ta babcia, co grała w Animal Crossing na youtube

Odnośnik do komentarza

Ok. Mógłbym tego nie robić ale dobrze wiem, że muszę, mianowicie, mam plan zostać hodowcą, chcę mieć każdy rodzaj kwiatka. Póki co mam różowe i pomarańczowe kosmosy, ale miejsca na ogród wygospodarowałem.

Miejsce w komórce na przedmioty się kończy, potrzebuję spłacić ostatni kredyt więc pierwszy raz kupiłem zapas turnipsów w cenie jedyne 92, mam nadzieję, że nie zbankrutuję, szczególnie, że nie mam online już. Mogę liczyć tylko na Nooka łebków. Pół bańki...

 

 

C70A9EEB-1C41-4B09-8D55-7E966682A968.jpeg

Odnośnik do komentarza

Uuu, rzepa. PIĘKNE CZASY I KIEDYŚ TO BYŁO.

Miewałem tygodnie, gdy potykałem się o rzepę na wyspie, bo trzy-cztery pełne ekwipunki rzepy do domu nie wchodziły. Trzymałem je w zagrodzie, jak barany, by nikt w trakcie odwiedzin nie ukradł. A potem u forumkowego e-kolegi dobra cena, więc trzy-cztery kursy samolotem trzeba było zrobić, by się wszystkich pozbyć, ale MILIONY na koncie były tego warte. Miliony, z którymi nie ma co robić, ale to już inna sprawa.

Teraz pewnie trudniej z dobrą sprzedażą, bo trzeba po obcych szukać.

A jeszcze bez online? No jest w tym jakiś heroizm.

 

3 godziny temu, Ken Adams napisał:

chcę mieć każdy rodzaj kwiatka

Uuu, w takim razie powodzenia z niebieskimi różami, bo sporo z tym jebania (nie wystarczy mieszać odpowiednie kolory - trzeba mieszać odpowiednie pochodzenie i "geny" kwiatów), pielęgnowania, przesadzania, a jeszcze więcej czekania na efekty (tygodnie, często również miesiące). 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Kmiot napisał:

Uuu, w takim razie powodzenia z niebieskimi różami, bo sporo z tym jebania (nie wystarczy mieszać odpowiednie kolory - trzeba mieszać odpowiednie pochodzenie i "geny" kwiatów), pielęgnowania, przesadzania, a jeszcze więcej czekania na efekty (tygodnie, często również miesiące). 


Się zrobi wszystko powoli. Jakiś czas temu rutyna się wkradła więc postanowiłem te kwiatki wyhodować, wiem już mniej więcej co i jak z nimi. Róże i hiacynty na koniec zostawiam bo i tak ich nie mam w sklepie (kiedyś były...), znalazłem kilka na swojej wyspie bo kiedyś kupiłem ale nie wiem, które są z nasion to lepiej zacznę od zera.

O pieniądze się w ogóle nie martwilem zawsze mi wystarczało ale teraz kiepski czas bo muszę wykupić ten upgrade magazynu z ostatniego update. A to możliwe dopiero po spłaceniu domu. Nic tam, super w grze czas leci, tyle o tym

Mam nadzieję, że do premiery Lego Star Wars Skywalker Saga jakiś urodzaj spotka Beastland, bo tyle mam czasu do zakupu kolejnej gry.

Edytowane przez Ken Adams
Odnośnik do komentarza
On 12/19/2020 at 8:04 PM, beardo0 said:

Btw Audie z Tier 1 to ta babcia, co grała w Animal Crossing na youtube

 

Dzisiaj odpaliłem AH, miałem już od kilku dni wolny "domek" a tutaj na dzień dobry Isabelle mówi ze wita Audie na wyspie

 

Image

 

jak na random-a to nawet nieźle

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
10 minutes ago, beardo0 said:

Nie gadaj, że nie pomogłeś trochę szczęściu ;)

 

 

ty chyba pomogłeś :D , bo Audi na razie nie miałem w planach, najpierw planowałem Coco i Molly bo mam ich amiibo "karty".....Audi nie ma

 

 

teraforrming to następna cześć gry.....taka która się nigdy nie kończy 

Edytowane przez Labtec
Odnośnik do komentarza

darmowe sezonowe DLC jest, jesli mowa o jakims wiekszym platnym to nic nie wiadomo

 

 

 

a tak ja wybieram kto się wprowadza na moja wyspę (oprócz Raymonda i Audi bo nie maja kart) 

 

a36stN2.png

 

zamówione na aliexpressie, dobra jakość :thumbsup:

Edytowane przez Labtec
  • Plusik 1
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, Ken Adams said:

Co to za karty Labtec? Jakieś kolekcjonerskie pewnie?

 

Tak Nintendo wydaje Amiibo karty dzięki którym możemy zaprosić Villager-a na nasze pole namiotowe i dostac DIY od niego, po 3 odwiedzinach mozemy zaprosic go do zamieszkania na naszej wyspie i "wypchnąć" kogoś kogo już nie chcemy, paczki maja po kilka kart a jest ich ponad 400 wiec trochę zbierania jest

ja zamówiłem "repliki" na aliexpresie co działają tak sama, i mogłem wybrać sobie kogo chce

Odnośnik do komentarza

Fajne. Jeden villager jakiego bym chciał spotkać to Ketchup.

 

Dziwna rzecz u mnie. U sprzedawcy kwiatów nabyłem lilie i hiacynty, ale gdzie są róże, tulipany i te windflowersy? Mam je na wyspie, w różnych kolorach, jestem pewien, że z nasion które kupiłem... tylko gdzie? W sklepie mam pozostałe trzy kwiatki. Mam złe przeczucie, że one są sprzedawane w różnych porach roku, ktoś wie?

Odnośnik do komentarza
39 minutes ago, Ken Adams said:

Fajne. Jeden villager jakiego bym chciał spotkać to Ketchup.

 

Dziwna rzecz u mnie. U sprzedawcy kwiatów nabyłem lilie i hiacynty, ale gdzie są róże, tulipany i te windflowersy? Mam je na wyspie, w różnych kolorach, jestem pewien, że z nasion które kupiłem... tylko gdzie? W sklepie mam pozostałe trzy kwiatki. Mam złe przeczucie, że one są sprzedawane w różnych porach roku, ktoś wie?

 

u małych Nookow masz róże i tulipany

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...