Skocz do zawartości

Animal Crossing: New Horizons


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Tez czekalem ale u mnie nie bylo imprezy :(

no ale ja jestem na etapie " wybuduj most i rozmiesc trzy domki dla nowych mieszkancow" wiec chyba za wczesnie na takie eventy

 

Edit: No dobra mam juz biuro Nooka z prawdziwego zdarzenia i mialem dzisiaj pierwszy event w grze, lowienie ryb :)

Boze jak przyjemna jest ta gra i zaskakujace reakcje niektorych zwierzakow na nasze prezenty, proby zagadania itd. 

Tak sobie podsumowuje i powiem wam, ze jako trzydziestopieciolatek z dlugim stazem w graniu nie spodziewalem sie, ze rzuce w kat ghost of tsushima i ulegne magii nintendo na konsoli ktora moje dziecko dostalo na komunie od babci ;)

 

Edytowane przez okens
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
W dniu 27.12.2020 o 21:35, Kmiot napisał:

morskie stworzenia brakuje mi 2-3, ale interesujące mnie okazy pojawią się dopiero w marcu.

EvvwQPHUUAQwubn?format=jpg&name=small

 

No, to by było na tyle w kwestii żyjątek wszelakich.

 

Te przedmioty z Mario fajniutkie, ale można zamówić tylko pięć dziennie, więc mozolnie to idzie.

Odnośnik do komentarza

Ahh wiosna powróciła i chęci do grania tez, Switch-a chyba ponad miesiąc już nie brałem do reki, teraz wracam do AC:NH i dalej pracuje nad wyspa, mam troche kwiatow do przeniesienia bo chce zrobić ogródek/tęcze bo wszystko już wyhodowane, rura hydrauliczna pomoże z przemieszczaniem się z jednego końca do drugiego, dobra sprawa ten ostatni update  

Odnośnik do komentarza

Nie, ale sa zdeprymowane, jeden zwierzak powiedzial mojemu ludkowi, ze jest zaskoczony, ze znalazlem dla niego czas w przerwie od gwiazdorzenia na wyspie ;P

Pieprzony sarkazm

 

Tak poza tym wiosna

Tez mialem przerwe i  gdy wlaczylem gre udezyly we mnie wspaniale pastelowe kolory, mnogosc zycia( przszcoly, biedronki, nowe kolorowe motyle) i ta wspaniala pozytywna muzyka. 

Dobrze bylo wrocic

Edytowane przez okens
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jutro rozpoczynam moją przygodę z Animal crossing i postanowiłem trochę rozeznać się w temacie. Przeczytałem właśnie wszystkie 33 strony tematu, żeby nie zadawać niepotrzebnych pytań. W zasadzie znalazłem tu odpowiedzi na większość z nich i utwierdziłem się w przekonaniu, że takiej gry właśnie szukam. Zastanawia mnie tylko kilka rzeczy i bardzo proszę starych wyjadaczy o odpowiedź.

1) Czy granie TYLKO wieczorami jest możliwe i czy jest wtedy możliwość rozwijania swojej wyspy?

2)Czy weekend w grze różni się od pozostałych dni tygodnia?( wiem z tematu, że w niedzielę można kupić rzepę)Czy wyspa funkcjonuje wtedy normalnie? 

3) Czy są jakieś konkretne godziny w ciągu dnia, kiedy warto odpalać grę? 

Odnośnik do komentarza
W dniu 22.04.2021 o 19:59, Ken Adams napisał:

Nie sądziłem, że wystarczy mi na takie coś cierpliwości ale jednak:

 

 

24844778-A6F4-4B09-8355-4F7ABB97599A.jpeg

O jezu, te przeklęte kamienie zawsze znalazły jakiś sposób, żeby się zespawnować tam, gdzie nie przewidziałem. Z dwa tygodnie lawirowałem miedzy manekinami, ale się udało, choć gdybym miał to robić drugi raz, to bym się nie podjął xd

 

30 minut temu, Emileczekpl napisał:

1) Czy granie TYLKO wieczorami jest możliwe i czy jest wtedy możliwość rozwijania swojej wyspy?

2)Czy weekend w grze różni się od pozostałych dni tygodnia?( wiem z tematu, że w niedzielę można kupić rzepę)Czy wyspa funkcjonuje wtedy normalnie? 

3) Czy są jakieś konkretne godziny w ciągu dnia, kiedy warto odpalać grę? 

1. Tak. Wieczorami wyspa ogólnie funkcjonuje tak samo jak za dnia, poza wyjątkiem zamkniętych sklepów (butik do 21, Nooki do 22). Ale pomijając możliwość robienia zakupów to nie ma różnicy - całą resztę czynności rozwijających wyspę możesz robić w dowolnym momencie dnia. No i klimacik wtedy jest IMO lepszy.

2. Weekendy różnią się tym, że nie mają losowych eventów (odwiedzin NPC-ów). Eventy są ustawione na sztywno (nie chcę spoilerować, jakie to wydarzenia, skoro jeszcze nie grałeś), choć już wiesz, że niedziela to odwiedziny Rzepichy. Ogólnie wyspa funkcjonuje tak samo jak w tygodniu (sklepy mają te same godziny działalności), odjąć losowych NPC.

3. Nieszczególnie. Chyba że polujesz na konkretnego robaka/rybę, który to okaz pojawia się w sprecyzowanych godzinach. Jedynie Rzepicha w niedzielę jest obecna na wyspie tylko do południa, więc można przegapić. Poza tym można wpadać kiedy wygodnie, bo odwiedzający nas NPC i tak kręcą się po wyspie do nocy, wiec nie uciekną. Nawet chyba lepiej wpadać wieczorami, bo wtedy czasem odwiedza nas Celeste i Duszek.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...