Skocz do zawartości

Animal Crossing: New Horizons


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

48 minutes ago, Ken Adams said:

 Właśnie kiedyś chyba miałem ale od jakiegoś czasu tylko bratki, mumsy i kosmosy. Wnioskuję, że panuje rotacja ale kiedy się zmienia to mnie interesuje.

 

dzennie pewnie jeden typ, rozumiem ze róże nie są natywne na twojej wyspie i dla tego nie masz zawsze

umnie Nooki maja róże (natywne) windflowersy i mumsy wiec jak chcesz to mogę otworzyć wyspę i wpadniesz

 

Edytowane przez Labtec
Odnośnik do komentarza

Raz ulepiłem bałwana z głową dużo większą od brzucha. Nigdy więcej.

Tylko perfekcyjnie stworzone bałwany dają przepisy i płatki śniegu poza tym ich aparycja sprawia, że w swym krótkim żywocie zażywają radości.

 

Opinia jednego z nich odnotowana przez Isabelle: number one on the list of islands that snowpeople want to be born on at least once: Beastland!

 

yeah

Odnośnik do komentarza

Pory roku są zapisane w zafoliowanej grze na półce w sklepie, gra korzysta z zegara konsoli by wiedzieć jaki mamy dzień. Ostatnim wydarzeniem było Turkey Day i takie wydarzenie jest „uruchamiane” w dniu w którym się odbywa (wymagane jest połączenie internetowe). Ma to na celu uniemożliwienie podróży w czasie do tego wydarzenia ludziom manipulującym przy zegarze konsoli. Po premierze gra naturalnie miała też kilka aktualizacji zawierających nowe mechaniki, przedmioty itp. Teraz np. na dniach mamy wydarzenie z rozdawaniem prezentów i taki dzień też będzie aktywowany internetowo

Odnośnik do komentarza

No początkowo progres jest raczej liniowy i póki nie odhaczysz jakiegoś elementu, to Nooki nie zaproponują kolejnego kroku.

Gra rozwija się powoli, z racji jej natury to trzeba liczyć w dniach, tygodniach, więc póki co możesz bez stresu płynąc z prądem dni, raczej niczego nie przegapisz i wszystko przyjdzie z czasem.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

260+h u mnie a kredyt spłacam nadal, tylko ja nie żyłem w erze wymiany turnipsami, może temu.

Rada dla nowicjuszy ode mnie to wypytywać Nooka „co dalej Nooku, co robić” bo to aktywuje pewne kluczowe wydarzenia, ja o tym nie wiedziałem i trochę wydłużyłem sobie podróż ale i tak było miło, a nawet nadal jest

z innych doniesień; rc helicopter - naprawdę lata (zabawa full) a Jingle, jak mówił że w mikołajkowych skarpetach być może pojawi się niespodzianka, to nie kłamał, sprawdźcie swoje

i o to chodzi w grach wideo -  zaskoczenie, radość

Odnośnik do komentarza

Myślałem, że jest więcej, ale u mnie ledwo 545 godzin.

Od kilku miesięcy zaglądałem na wyspę sporadycznie, ale obiecałem sobie, że w okresie świątecznym wrócę i zaglądam codziennie. Zdążyłem nawet w grudniu wymienić dwóch mieszkańców. Zimowy klimat jest wystarczająco odrębny od wiosennego, bym miał ochotę wracać i zaglądać, chociaż na chwilę, choć wiadomo, że zaangażowanie już nie te.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Kmiot napisał:

ledwo 545 godzin.


Nieźle. Masz wszystkie kwiatki? Jak tak to zazdrość :) ogólnie możesz powiedzieć po takim czasie, że zrobiłeś wszystko?

Przede mną sporo pracy jeszcze. Kwiatki, ryby, robaki itd, wyspa nieco w remoncie ale to chyba tak zostanie. Mam wszystkie skamieliny za to.

Dawno nie spędzałem tyle czasu w wirtualnym świecie (RDR2 nie pamietam, dwa lata temu wyszło? To tam) i nie gram tyle co dawniej a tu mogę wpaść na godzinkę albo dwie i jest coś do zrobienia. Switch kupiłem dla Mario Maker 2 i SNESa ale przypadkiem trafiłem do krainy Nooka. Nintendo mnie kupiło full,


Wszędzie poupychane smaczki, np, dzisiaj jak zwykle dostałem złotą myśl od Pascala i chwilę po tym wyłapałem tego kraba a tam w tle Pascal klaszcze z uznaniem a następnie się śmieje:

 

 

1F0DEE24-9BF3-4DB7-ACA4-DC9C8D8682D6.jpeg

Odnośnik do komentarza

Z kwiatów to chyba tylko któregoś windflower mi brakuje, ale w sumie nawet nie próbuję go uzyskać, może kiedyś mi się zechce. Gdy udało mi się wyhodować niebieską różę, to poczułem się w tej materii spełniony, bo to najtrudniejszy kwiat.

Ryby wszystkie, robaki wszystkie (obie kolekcje skompletowane w grudniu), morskie stworzenia brakuje mi 2-3, ale interesujące mnie okazy pojawią się dopiero w marcu. Skamieliny już dawno wszystkie (prawie wszystkie zestawy mam zdublowane w schowku). Dzieła sztuki to zbyt żmudne zbiory i w sumie brakuje mi sporo (około połowy), choć jeden czy dwa oryginały mam duble w schowku na potrzeby wymiany, o ile dobrze pamiętam.

Wyspa miejscami w ciągłym remoncie, jakieś pozostałości po hodowli róż, czasami niezagospodarowane połacie terenu.

 

Ogólnie tak, czuje się dość spełniony w swoim getcie dla zwierzaków.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Animal Crossing to piękna gra bo tu nie mam jakiegoś limitu czasu, jakiś event nie ogarniesz to możesz sobie zostawić rzeczy i będzie za rok

a płacenie długów to tez robimy w własnym tempie, tak samo jak z zbieraniem rzeczy, możesz ogarnąć wszystko w 100-150 godzin albo 500-900, wyspa jest twoja i nie ma co się stresować z ogarnięciem wszystkiego jak najszybciej

 

Niebieska róża nie jest już tak trudna, tylko trochę czasu zajmuje i trzeba trzymać organizacje

 

image.thumb.png.a2ec88d2585a99e650a2dd2c6279a0e6.png

Odnośnik do komentarza

No tak, na YT są zgrabne instruktaże, ale to wciąż sporo miejsca do wygospodarowania i dni oczekiwania + pewna dyscyplina. Kiedy masz już w miarę rozplanowaną wyspę, to trzeba parę rzeczy przestawić, by zrobić miejsce na kolejne kroki hodowli. A im więcej miejsca uda nam się zorganizować, tym większa szansa i tempo pracy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
9 hours ago, maciucha said:

98k za hacjendę, Nooki czy was pogrzało? 

to odprężająca gra miała być, a tu od Day 1 na kredycie :rayos: 

 

Ja mam juz ktorys tam nastepny kredyt ale na 500 k a gre mamy tyle samo :potter: Fotki mojego mieszkania, kwiatow z ktorych zasadzania mialem akcje z sadzeniem bo mylilem miejsca no i wrzuty ktora mam na las i zeby tam bylo creepy. 

5F3EF54C-C84E-41BA-9CC8-BE232378F9E0.jpeg

2C2C44F9-EBEE-4E8F-BB64-8EC80F67FA29.jpeg

FFC676C9-BB6B-4A26-BB63-1357258B5E3A.jpeg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...