Skocz do zawartości

Animal Crossing: New Horizons


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

55 minutes ago, Kmiot said:

No różni się w warstwie multi i tym, że teraz nie będzie miał tylu e-kolegów do odwiedzania, wymiany przedmiotami, handlu rzepą, co miałby wtedy.

 

Nie jest źle, wszystko da się ogarnąć albo po prosić tutaj albo na grupach facebook/discord dedykowanych pod ACNH

 

Animal Crossing to gry które są dobry na parę dobrych lat

Edytowane przez Labtec
Odnośnik do komentarza
W dniu 9.11.2020 o 20:28, Kmiot napisał:

Ale wiesz, że SV i AC to w zasadzie dwie różne gry? Często się zdarza, że ludzie uwielbiający SV odbijają się od AC. Żeby nie było, że nikt Cię nie ostrzegł.

Czyli gra polega na rozwoju swojej wysepki, eksploracji, craftingu, ustalaniu swoich celów? Jest tutaj jakieś zakończenie? Czy nieskrępowana, nieskończona zabawa?

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Rozi napisał:

Czyli gra polega na rozwoju swojej wysepki, eksploracji, craftingu, ustalaniu swoich celów? Jest tutaj jakieś zakończenie? Czy nieskrępowana, nieskończona zabawa?

gra się nigdy nie skończy. Cały czas też coś dochodzi. Miesiące maja swoje ryby i eventy. Także te tematyczne jak wielkanoc czy boże narodzenie. 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Rozi napisał:

Czyli gra polega na rozwoju swojej wysepki, eksploracji, craftingu, ustalaniu swoich celów? Jest tutaj jakieś zakończenie? Czy nieskrępowana, nieskończona zabawa?

Rozwój jest tylko do pewnego etapu, potem to już bardziej dekorowanie wysepki (i przestawianie przedmiotów/budynków z miejsca na miejsce), niż jej rozwijanie. Eksploracji tutaj niewiele, bo tylko przez pierwsze dni - potem eksplorujesz ją na tyle, na ile eksplorujesz własne mieszkanie w życiu codziennym, które znasz już na wylot. Crafting to tak, z tym że głównym jego celem jest przede wszystkim wspomniana dekoracja, bo craftujesz meble i inne rowery (na które nawet nie możesz wsiąść, bo służą... no, dekoracji). No i na okrągło narzędzia, bo się psują.

 

Ustalanie własnych celów tutaj najbardziej pasuje. Wymyślasz sobie np, że chcesz mieć na wyspie kącik piracki (albo np. bar na plaży) i sobie go planujesz, craftujesz pasujące do tematyki meble, ciuszki, polujesz (w sklepach, u znajomych) na dedykowane przedmioty. Podobnie pokoje w domu - chcesz mieć np. salon gier, to działasz w temacie, szukasz automatów, adekwatnych tapet i podłóg, dekoracji. Ogólnie pożywka dla kreatywności.

 

Całkiem sporo frajdy i satysfakcji sprawia głównie polowanie na ryby/owady do muzeum (tutaj znaczenie ma czas rzeczywisty, bo niektóre okazy pojawiają się np. tylko wieczorem czy też wyłącznie danego miesiąca). Poszukiwanie i polowanie na ciekawych mieszkańców, których zaprosisz do zamieszkania na Twojej wyspie też fajne (tylko potem trudno się chujów pozbyć, jak się rozmyślisz).

Odnośnik do komentarza

No to się osiedliłem, wybrałem fajne miejsce nad rzeką, moja wyspa to Twin Peaks (po najlepszym serialu świata), zaczynam wspaniałą przygodę i z tej okazji zdjęcie pamiątkowe:

EnHfw8cVoAon6-b?format=jpg&name=large

 

Wgrywanie swoich designów rządzi, haha beniz :-DDD

Odnośnik do komentarza

U mnie jabłka, jak dostałem w liście inne owoce od mamy, to je zjadłem, myślałem, że tak trzeba, owoce to zdrowie

Na wyspie już 8 rozbitków ze mną, wszystkich lubię podobnie ale nie ma co ukrywać, Dom, Fauna i Rodeo to moi faworyci, ten ostatni wygląda jak wysłannik piekeł.

Fajne jest to, że wymyślają mi nowe pseudonimy (teraz jestem Blaster) albo pytają jak do mnie mówić, 

Moja wizja wyspy to natura i prostota, bez zbędnych blichtrów nowoczesności, chyba, że w sekrecie po domach,

Zagadkowe elementy / easter egg z Lost już zainstalowałem, cieszyłem się na to mocno

flaga to Wilson z Cast Away, mój Beastland to będzie raj dla osób mojego pokroju w liczbie jeden

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...