Skocz do zawartości

Animal Crossing: New Horizons


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

W tym dlc będzie można rozwijać gospodarkę na wyspie Harva. Jeśli w tym tłustym interesie macza swoje palce Nook, Tom, zwiastuje to grube i niejasne inwestycje. Nie wiem czy moje 6 milionów dzwonków oszczędności wystarczy na rozkwit tego rynku a co dopiero jeśli ktoś zaczyna od zera do milionera. Ja z nadzieją patrzę w przyszłość, że pewnego dnia w którymś ciemnym kącie pojawi się nieoficjalne stoisko cinkciarza Redd, Jolly. Brakuje mi jeszcze 22 okazów…

Odnośnik do komentarza

Mam troche beke z tego ze jak ktos trafi we snie na moja poprzednia wyspe to zobaczy plonacy krzyz z flag Skandynawskich krajow zrobiony z ognisk, dobrze ze chociaz zmienilem z normalnego plonacego krzyza :pawel: Mialem wrzute zrobic najbardziej rasistowska wyspe jaka jest xD Ale tylko na chwile zeby porobic screeny rzecz jasna

Odnośnik do komentarza
21 hours ago, Ken Adams said:

W tym dlc będzie można rozwijać gospodarkę na wyspie Harva. Jeśli w tym tłustym interesie macza swoje palce Nook, Tom, zwiastuje to grube i niejasne inwestycje. Nie wiem czy moje 6 milionów dzwonków oszczędności wystarczy na rozkwit tego rynku a co dopiero jeśli ktoś zaczyna od zera do milionera. Ja z nadzieją patrzę w przyszłość, że pewnego dnia w którymś ciemnym kącie pojawi się nieoficjalne stoisko cinkciarza Redd, Jolly. Brakuje mi jeszcze 22 okazów…

 

Przecież było w direct

 

A green-haired villager stands in front of Kicks the skunk with Redd the fox in the background.

 

masz z tylu Red-a

Odnośnik do komentarza

Wróciłem na wyspę, oj tak. :banderas:

 

Kupiłem DLC, ale jeszcze nawet tam nie zajrzałem. Póki co odwiedziłem Brewstera i go zwerbowałem. Trochę pogotowałem, wykupiłem część nowych gratów i wszystkie nowe appki. Teraz tak:

Marchewki, pomidory - to wszystko rozumiem tylko z sadzonek od Leifa? Bo póki co zasadziłem jedynie dynie i trzcinę cukrową, ale widzę, że do przepisów będę potrzebował też innych gratów. No i zboże? Tez od Leifa? Dawno nie grałem...

Te nowe wyspy, które można odwiedzać łódką to oferują coś wartego uwagi poza Brewsterem?

 

Jutro chyba pora odwiedzić DLC i zobaczyć co tam się święci.

Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, Sven Froost napisał:

Panowie, jak moge kogos wykopac z wyspy? Mam 2 mieszkancow ktorych chce sie pozbyc bo chce miec miejsce na nowych, fajnych i pokreconych zwierzakow xD

Możesz być chuykiem i pacnąć kogoś kilka razy z siatki na robale, po jakims czasie powinien oznajmic ze chce się wyprowadzić. Raz tak kogos kogo nie lubilem walnąłem ale przykro mi się zrobiło i zacząłem przepraszać i kupować drogie prezenty. Ignorowanie tez powinno zadzialac, gadaj z każdym tylko nie z tymi których chcesz sie pozbyć. Trochę dłuższy ale bardziej humanitarny sposób. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Najszybciej to jak jakiś znajomy ma kogoś juz spakowanego i go odwiedzić i zaprosić do siebie

tez można zamówić sobie amiibo karty z aliexpress i wymienić na tych co się chce, wymiana mieszkańca w 2 dni

Edytowane przez Labtec
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...