Skocz do zawartości

xCloud


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, PanKamil napisał:

A co mam napisać? Sumienie nie pozwala mi tego polecać. Ludzie kłócą się o milisekundy inputlag w tv a gdyby zagrali w chmurze to by za głowę się złapali. Nie wyobrażam sobie jednak abym miał przejść halo czy gearsy w takich warunkach.

Ale czy ktoś z was na serio gra na telefonie w gierki? Tzn. jw. spoko ciekawostka ale niestety po pierwsze ekran mały a poza tym lag niemiłosierny nawet po 5 giga. Trudno mi sobie wyobrazić przechodzenie czegoś więcej niż walking simów. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, lpcl napisał:

Ale czy ktoś z was na serio gra na telefonie w gierki? Tzn. jw. spoko ciekawostka ale niestety po pierwsze ekran mały a poza tym lag niemiłosierny nawet po 5 giga. Trudno mi sobie wyobrazić przechodzenie czegoś więcej niż walking simów. 

No właśnie chciałem się przekonać na własnej skórze i mogę śmiało powiedzieć, że nie da się grać na serio w gierki w telefonie. Na szczęscie ten eksperyment kosztował 4 zł:potter:

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, PanKamil napisał:

No właśnie chciałem się przekonać na własnej skórze i mogę śmiało powiedzieć, że nie da się grać na serio w gierki w telefonie. Na szczęscie ten eksperyment kosztował 4 zł:potter:

Ja gram we wsteczną na emulatorach, snes, megadrive, dreamcast i jest spoko jako przerywnik ale ten cloud gaming to może na tych przeglądarkach albo na apkach w TV jak ogarną tego laga. 

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, lpcl napisał:

Ale czy ktoś z was na serio gra na telefonie w gierki? Tzn. jw. spoko ciekawostka ale niestety po pierwsze ekran mały a poza tym lag niemiłosierny nawet po 5 giga. Trudno mi sobie wyobrazić przechodzenie czegoś więcej niż walking simów. 

 

Myślę ,że nikt tego nie traktuje poważnie, bardziej jako ciekawostkę. Lag zawsze będzie ogromny nawet na G5. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość suteq

A to dziwne bo ja grając na telefonie nie mam żadnych problemów bo to że jest lekki lag w niektórych grach nie określiłbym problemem acz całkowicie normalnym efektem ubocznym takiego rozwiązania. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, wojtas011 napisał:

Odpaliłem na kompie i jest dramat, do stadii i GF Now nie ma podjazdu. Zrywanie połączenia, ogromny inputlag, na razie jedyna zaleta to biblioteka. Ogólnie te same problemy co na telefonie, a myślałem, że to wina wifi. Hype spadł do zera bo przez rok nie zobaczyłem poprawy w wydajności.

Ale co odpaliłes na kompie jak XCloud jest teraz tylko na androida?

Odnośnik do komentarza

Ok ja bym jednak poczekał na oficjalny release dedykowanej apki z pełnym supportem. Pierwsze testy apki na androida wyglądały tragicznie. Osobiście mam różne doświadczenia z Xcloud ale takiego SoR4 skończyłem nie czując żadnej różnicy spowodowanej tym, że gramw chmurze. Forza za bardzo nie chciała niestety tak ładnie śmigać ale i tak działało to lepiej niż myślałem. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, pawelgr5 napisał:

Ok ja bym jednak poczekał na oficjalny release dedykowanej apki z pełnym supportem. Pierwsze testy apki na androida wyglądały tragicznie. Osobiście mam różne doświadczenia z Xcloud ale takiego SoR4 skończyłem nie czując żadnej różnicy spowodowanej tym, że gramw chmurze. Forza za bardzo nie chciała niestety tak ładnie śmigać ale i tak działało to lepiej niż myślałem. 

A na czym grasz? Jaki fon, jaką sieć w domu, na padzie czy ekranie? Ja mam dyskomfort, nawet w SoR4

Odnośnik do komentarza

Grałem na Xiaomi Mi Lite 10, router przenośny ustawiony na 5GHz. SoR4 oraz Halo 1 były wręcz wspaniałe. Problem miałem przy Forzie i Hellblade (tutaj artefakty byly). testowałem sporo gier i jestem bardzo pozytywnie nastawiony do tej usługi. Jeżeli klient na PC da mi poziom zblizony do SoR4 i Halo 1 to bardzo powaznie przemyślę czy nie płacić za GPU tylko dla Clouda.

BTW dzięki chłopaki za przypomnienie ze Stadia jest już w PL. Potestuję w weekend może :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...