Skocz do zawartości

xCloud


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

8 minutes ago, maciucha said:

koledzy robie sobie gamestreaming na smartfona, konsola podpięta kablem, telefon po wifi, ale appka pokazuje że słabe wifi i wszystko dość mocno tnie

jest jakiś magiczny sposób? :dunno:

Niestety, ale sporo routerów ma bardzo słabe WiFi. Jeśli masz na 5Ghz i tnie, to czasem może się nie dać poprawić. Zostaje tylko reset routera.

W tekkenie w nowym patchu gra ma nawet ostrzegać, jak przeciwnik gra na WiFi.

Odnośnik do komentarza
1 minute ago, maciucha said:

komórka połączona przez 2,4ghz, nie mam do wyboru 5ghz a huawei y7 2019 obsługuje 5ghz

idzie to jakoś przestawić w routerze czy jak nie ma takiej opcji do wyboru to po prostu słaby router?

Sporo routerów nie ma tej opcji. Coraz rzadziej, ale wciąż sporo. Przeważnie takie routery wyświetlają z przodu, czy jest 2,4 czy 5Ghz.

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, C1REX napisał:

Sporo routerów nie ma tej opcji. Coraz rzadziej, ale wciąż sporo. Przeważnie takie routery wyświetlają z przodu, czy jest 2,4 czy 5Ghz.

Wszedłem na ten 192 coś tam ustawienia routera, pokazywało że zarówno 2,4 i 5 włączone więc wyłączyłem 2,4 i teraz żadne urządzenie nie łapie żadnego sygnału, a po kablu ta stronka 192 routera nie chce się włączyć. 

 

Plz help :rayos:

Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, maciucha said:

Wszedłem na ten 192 coś tam ustawienia routera, pokazywało że zarówno 2,4 i 5 włączone więc wyłączyłem 2,4 i teraz żadne urządzenie nie łapie żadnego sygnału, a po kablu ta stronka 192 routera nie chce się włączyć. 

 

Plz help :rayos:

hard reset routera. 30 sekund chyba trzymac trzeba.

nie znam Twego routera, ale czasem 5ghz ma oddzielne haslo i inną siec WiFi trzeba wybrać.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, maciucha napisał:

zmieniłem nazwe 5ghz na inną ale dalej nie znajduje, próbowałem ręcznie wpisywać dane sieci 5ghz na telefon, dodałem nawet mac telefonu do routera jako preferowany 5ghz ale dalej nic :frog: 

 

 

 

edit: na jakiejś stronce pisali że jest 5ghz, a teraz patrzę na oficjalną i tylko 2,4 :sapek: :sapek: :sapek: 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

ja się nad tym zastanawiałem, ale im dłużej o  tym myśle tym bardziej skłaniam się ku temu że lepiej kupić kolejnego pada i klips do niego w połowie ceny razer kishi bo taki  pad i tak jest najwygodniejszy, a jednocześnie może też posłużyć jako dodatkowy kontroler do konsoli lub pc 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, ASX napisał:

ja się nad tym zastanawiałem, ale im dłużej o  tym myśle tym bardziej skłaniam się ku temu że lepiej kupić kolejnego pada i klips do niego w połowie ceny razer kishi bo taki  pad i tak jest najwygodniejszy, a jednocześnie może też posłużyć jako dodatkowy kontroler do konsoli lub pc 

Tylko to rozwiązanie swojej waży i nie jest najwygodniejszą opcją. Co jeszcze przemawia nad razerem to bezpośrednie połączenie do daje szybszy czas reakcji, a tu jednak liczy się każda milisekunda aby jak najbardziej zbliżyć się do konsol. 

Odnośnik do komentarza

Testowane dzisiaj na kilkuletnim tablecie Samsunga i z Dual Sense w godzinach trwania pierwszych meczów ligi mistrzów i hula to całkiem nieźle. :notbad:

Horizon 4 w takim układzie jakością nie powalał na moim łączu (przycinało muzykę, czasem jakieś artefakty, nie powalająca rozdzielczość), ale spokojnie dało się pobawić.

 

Za to do wszelakich indyków typu Nights in the Woods czy The Messenger to nie miałem większych zastrzeżeń. Może jest nadzieja dla całej chmury.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...