Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale, czyli i Ty mozesz zostać extrimowym Mikołajem - Epizod IV: Nowa Szajba


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie wiem co napisać, serio. Zatkało mnie, może jakieś skrztuszone "dziękuję @Dr.Czekolada byłoby na miejscu, ale.. Nie, to jakoś za mało. A jeszcze dzisiaj mówiłem Starhowi, że oglądam recenzję FFXII, a do tego druga bomba... Czekolada zniszczył mi system, jesteś WIELKI człowieku!

 

u1fwweu.png

 

tVZwIGr.png

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Velius Ty wspaniały człowieku :banderas: ale mi teraz zrobiłeś wieczór, dziękuję serdecznie!!

aee5870dc5ef7a1559e6d02585d66c24.jpg

Bardzo trafny prezent :). Fakt, dużo mam na liście, bo co tylko mi się choć trochę spodoba to leci na WL, ale pierwsze 20-30 jest starannie wyselekcjonowane, żeby na promocji przejechać w poszukiwaniu promek na najbardziej chciane przeze mnie gry.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

u9thYpQ.jpg

 

Człowiek sobie zasiada do stołu żeby zjeść sobie spokojnie kolacje wigilijna a tu taka bomba, no urwało mi jaja <3 Nigdy nie ograna przeze mnie seria, którą zawsze sie mocno jarałem i zawsze chciałem w końcu trafi w moje rece i zobaczymy co to bedzie. Dziekuje Ci Panie Czkolado, dzieki caly forumek za taka piekna akcje i mozliwosc uczestnictwa w niej - to po prostu piekne i magiczne jak mozna bezinteresowanie podarowac komus usmiech <3

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

padło na moją skromną osobe znowu :obama:

OI99Kb2.png

no po prostu nie wiem co powiedzieć, co za magia. święta spędzone nie dość że poza domem i rodziną to jeszcze w robocie, ale forumek umila ten czas takimi bombami dobra, ja chyba z zaświatów do was pisze bo powinienem już dawno zejść na zawał. :yao: no kochani jesteście, piękna akcja. wszyscy zasługujecie na gorące życzenia świąteczne i wiele radości w nowym roku, wy wariaty.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...