Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale, czyli i Ty mozesz zostać extrimowym Mikołajem - Epizod IV: Nowa Szajba


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

Mam chwile w pracy i dopiero tez zebralem szczeke z podlogi, panowie naprawde nie wiem co powiedziec i jak podziekowac. Moj santa w tym roku w 100% rozbil bank!

 

qea7O4P.png

 

Nie wiem co jest ukryte w kodzie, sprawdze w domu :)

 

Panowie, z prezentami dla mnie prosze sie powstrzymac serio bo naprawde w tym roku nie wiem czy uda mi sie odwdzieczyc:frog:

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Koncze na dzis robote, kłade sie spać a tu taka mila niespodzianka od sutka na dobranoc, chinska giereczka z PS2, której nigdy nie skonczylem bo mi kolega z klasy zayebal i nie oddal. Potem jej wartosc skoczyla czterokrotnie :sapek:

 

Aaic8H4.png

 

Pieknie dziekuje, super chinski gif, uwielbiam chinskie gifty :banderas:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Velius napisał:

7 strzałów dzis oddałem, ale widac ludzie zajeci :kaz:

Poleci ósmy co mi tam

No i siad płaski tam teraz :sapek:

No gralem sobie w BF V i nagle mi ekran zmniejszylo by wyświetlić życzenia ze stema - od razu wiedzialem, że Veliusa! Bardzo dziękuję za Undertale, będzie grane! :banderas:

Odnośnik do komentarza

RqGdlvz.png

 

Tu nie ma pomyłki, seria zacna, chociaż podobno dwójka kontrowersyjna, nie mniej jednak reboot mi spasował, mam ograne poprzednie części, bardzo silne emocje wyzwalała ta gra, taką bezradność a na końcu mimo wszystko nadzieję. Bardzo Ci dziękuję, jeszcze nawet wigilii nie ma a ja nie wiem za co się zabrać, iście magiczne święta w tym roku, aż człowiek będzie w stanie przez chwilę zapomnieć o robocie. Co do gry jeszcze to martwi mnie, że to od Bethesdy, tyle fajnych serii ostatnio umiera ;( Wzruszyłem się pisząc to wszystko, jeszcze chyba trochę na(pipi)any jestem, ale szczerze wszystko.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mimo, że w tym roku nie biorę udziału, to śledzę temat i cieszę się z każdego kolejnego prezentu jakbym to ja go dostał. I co? I dostałem :)

 

@Velius dziękuję bardzo. Jakoś 2 dni temu patrzyłem na wersję demonstracyjna tej gry, a tu proszę - będzie można grać pełną. 

 

nJ7lJoT.jpg

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj dopiero miałem czas rozpakować prezent od @Grabek  Jeszcze raz dziękuję pod kodem krył się hat in time

 

TbsEGX2.jpg

 

Masz profil prywatny weź go na publiczny abym liste mógł zobaczyć :>

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

No i okazało się, że nie da się ukryć przed forumkowym bombardowaniem :obama:

 

sunset.png

 

Mam nadzieje, że obecny złom pozwoli mi to uruchomić (bo niestety ale zostałem ze starym lapkiem który robi fochy w zależności od gry). Pięknie dziękuję Panie organizatorze. Kiedyś wrócę do tej pięknej tradycji i pobawię się razem z wami.

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

DqblKnW.png

 

To jest jakieś szaleństwo, ledwo człowiek zaczął coś grać a tu już kolejne ;o To najpiękniejsze święta ever, a się jeszcze nie zaczęły. Swoją drogą myślę, że to bardzo zacna gra, zaraz obok Dusk kolejny old schoolowy shooter, oby takich więcej, w sumie chyba się przerzucę teraz na to, bo ledwo odpaliłem Evil Within 2 a już się posrałem:

 

FE02F56E4C4B2F24463AD57427F9E5ED0EE67184

Edytowane przez Widget
  • Plusik 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...