Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale, czyli i Ty mozesz zostać extrimowym Mikołajem - Epizod IV: Nowa Szajba


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

Wracam z nocki 10 godzin bite z dala od telefonu, usadawiam się w autobusie, biorę fona w łapy i co widzą moje spierdziałe ślepia?

0jIPVlA.jpg

zbeVHxY.jpg

7RcJ7ua.jpg

 

Pan Mikołaj zrobił mi taki mindfuck, że wszyscy w pojeździe musieli mnie usłyszeć xd 

 

Ooo nie ja tego tak nie zostawię. Będzie odstrzał jak tylko wstanę.

 

Bzduras również mi chciał podarować Sunseta, niestety Frantik był szybszy :/ ale i tak dziękuje za życzenia i chęć podarowania mi tej xboxowej petardy!

C4DIDdr.jpg

 

 

Edit:

Jednak ma rozmach skubany:obama:

VQzF1qG.jpg

Edytowane przez Dr.Czekolada
  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Kurła, miało być później losowanie, nie zdążyłam wishlisty zrobić XD Ale prezenty zacne, zaraz ide do pracy ale pozniej wstawie grafike.

EDIT:

Albo już :D Oj jak trójeczkę odpalę to będzie szał, a jeszcze jak są achievementy to orgazm. Okami chciałem jeszcze na PS2 pograć, ale nie było okazji. Cudo!

 

 

ZmX9Fl1.png

Edytowane przez Widget
Odnośnik do komentarza

No fucktycznie Ci sie nudzi w tym pociagu ! :) Dzieki wielkie, FFVIII to jedna z tych gier ktore czekaja na mojej liscicie gier z przeszlosci do przejscia, a ostatnio mam faze na troche starsze gierki wiec trafione w punkt. 

 

Ps. Tak naprawde jedyny fajnal ktorego uknczylem od a do z to X.

 

n2TLkkZ_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&f

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Rayos napisał:

na pleja też nie można dawać giftów, ale zawsze można kupić kody na doladowanie/gierke na switcha :lapka: 

kody nie są zbyt minimalistyczne chciałem gierke dać :) To trochę tak jak dostawać kase na święta. Niby ok ale nie mam w tym tego zaskoczenia

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Hmm, parę osób nie odebrało jeszcze prezentów, ale wygląda na to, przypadkowo obdzieliłem już wszystkich biorących udział w akcji, a nawet paru niebiorących :mog:

Znów rozłożenie giftów w czasie się nie udało :frog:

Edytowane przez Frantik
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...