Skocz do zawartości

Tetris Effect


PlastikowySmalec

Rekomendowane odpowiedzi

Grałem tylko na VR i chyba odpuszczę sobie płaską wersję, bo nawet nie jestem ciekawy jak to wygląda na ekranie. W goglach to absolutna synteza mózgu z akcją, bujam się do muzyki i zapominam o świecie. Jebaniutkie, podali Tetrisa (TETRISA!) w takim sosie, że stary kotlet smakuje jakbym nigdy go w życiu nie jadł. 

  • Plusik 2
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

No dla mnie np ciężkim nieporozumieniem było jaranie się puyo tetrisem i płacenie za to ponad stówy. Tetris Effect z kolei to kompletnie inna rozmowa, ta gra jest tak audiowizualnie zaj.ebista że zmieniła u mnie sposób myślenia o samym tetrisie. Niby banalna gierka w układanie charakterystycznych klocków ale jeszcze nigdy mnie tak nie motywowano do robienia coraz lepszych wyników.

Je.bany uzależniacz:obama:

Odnośnik do komentarza

Tak myslałem, że gierka w VR będzie mocno dawała radę. Dzisiaj pograłem trochę w wersję na biedaku i wciąga to bardzo, a byłem sceptycznie do tego nastawiony. Muzyka z efektami i klockami świetnie współgra,kawałki Glitch Moba by idealnie pasowały do tej gierki.

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 15.02.2019 o 20:58, Arkady napisał:

Zdobył ktoś ocenę S? Skończyłem Journey na A i nie wiem czego brakuje mi do S-ki. Im szybciej tym lepiej czy może trzeba więcej linii na raz?

edit już wiem, kiedy nabijemy spowolnienie, odpalamy i walimy jak najwiecej linii

Ja robię SS-ki. Generalnie musisz łoić same tetrisy back to back, czyli przez cały czas rozgrywki trzeba pilnować, żeby nie kasować mniej niż 4 linii jednocześnie. Oczywiście spowolnienie też jest mega ważne, bo daje sporo dodatkowych punktów. Trzymając się tej metody zawsze wpada mi SS - śmiem twierdzić, że na rangę wpływa wyłącznie ilość punktów. Bałem się, że do SS trzeba robić T-Spiny, a o ile studnie bardzo szybko układam i oram tetrisami, tak T-Spiny rzadko mi wchodzą i chyba nigdy nie dam rady nonszalancko trzepać T-Spinów na poziomach typu 15, gdzie gra się z instant hard dropem.

 

https://harddrop.com/wiki/T-Spin_Guide#The_.27ST.27_Setup

 

No nieosiągalne dla mnie od lat...

 

Tetris Effect to jest totalny masakrator. Chciałbym w to zagrać na jakimś zayebistym audio, żeby czuć na klacie każde mruknięcie bassem.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Ociechuy jaka matura z Tetrisa :obama: Ja to jak daun gram ale bawie się świetnie, cudeńko. W robocie jak odpowiedziałem to patrzą jak na debila, że można wydać 120zł na zwykłego Tetrisa, ehh te normiki nigdy nie zrozumio. 

Odnośnik do komentarza

Gierka świetna jestem pewny, że po latach będę do tego tytułu wracał tak samo jak do czarnobialrj części na GB. Dla mnie to już jest kultowa gierka szkoda tylko, że nie zdobyła takiej popularności na jaką zasługuje. W słuchawkach to jest kozak, ciekawe jakie wrażenia będę miał po VR. 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, _Be_ napisał:

Ociechuy jaka matura z Tetrisa :obama: Ja to jak daun gram ale bawie się świetnie, cudeńko. W robocie jak odpowiedziałem to patrzą jak na debila, że można wydać 120zł na zwykłego Tetrisa, ehh te normiki nigdy nie zrozumio. 

 

No niestety nawet matura z Tetrisa nie pomaga jak jesteś yebanym ścierwem, który się za długo zastanawia nad wypełnianiem studni:

 

 

Brakuje mi prawie 18 sekund do rangi SS i ni chooya nie dam rady tego zrobić. Za słaby jestem. Za dużo zastanawiania się, kręcenia klockami... Wyśrubowali poziom trudności, oj wyśrubowali.

Wciąż giera GOTY.

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Trzeba, stąd dla mnie będzie raczej nieosiągalna - udało mi się zbić czas do 1:26, ale okazuje się, że do SS wymagany jest czas poniżej 1:10... :D

Zrobię sobie to co jest dla mnie wykonalne, a potem już tylko relaks w trybie VR - wizualia i dźwięk niszczą :banderas:

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 2.03.2019 o 19:26, Arkady napisał:

Dzięki @ping za wyjaśnienie, sukcesywnie zamieniam S na SS, level 40:banana: 

Powodzenia ze sprintem... Ostatecznie zbiłem czas do 1:24, ale kompletnie nie widzę możliwości poprawy. Cóż, platynki nie będzie, ale i tak gra się doskonale. Ciekawe, czy zrobią jakieś DLC-ki.

Edytowane przez ping
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...