Skocz do zawartości

Crash Team Racing Nitro-Fueled


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

@Homer S Obadaj 2:19 z poniższego filmiku. Scrapbook odblokowywał się za pokonanie Oxide'a w time trialu na wszystkich trasach (platynowa gwiazdka) razem z pingwinem (naprawdę kawał sk*na, nie dałem rady w kopalni, Turbo Tracku i Coco Park, a 'twardy jestem w tę grę nie mientki' ;)). Albo na kodach lub haku save'a. Coś czuję że platyna będzie nie do wbicia w tym remake'u... Wracając do "kryształowej trasy", to ze 20 lat temu myślałem, że właśnie dostaje się ją lub samego Oxide'a jako postać za ten hardcore (skoro jako jedyna nigdzie nie występowała w grze; wiesz, czasy bez internetu).

 

https://youtu.be/U_zKbmofJ6g?t=139

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Berion napisał:

@Homer S Obadaj 2:19 z poniższego filmiku. Scrapbook odblokowywał się za pokonanie Oxide'a w time trialu na wszystkich trasach (platynowa gwiazdka) razem z pingwinem (naprawdę kawał sk*na, nie dałem rady w kopalni, Turbo Tracku i Coco Park, a 'twardy jestem w tę grę nie mientki' ;)). Albo na kodach lub haku save'a. Coś czuję że platyna będzie nie do wbicia w tym remake'u... Wracając do "kryształowej trasy", to ze 20 lat temu myślałem, że właśnie dostaje się ją lub samego Oxide'a jako postać za ten hardcore (skoro jako jedyna nigdzie nie występowała w grze; wiesz, czasy bez internetu).

 

https://youtu.be/U_zKbmofJ6g?t=139

Az musze save sprawdzic czy ro zrobilem bo zaciekawiles mnie :)

Odnośnik do komentarza

Kodów było sporo

 

Cytat

Cheat Codes

Enter Following Buttons In Main Menu

Effect Code
1 Lap Races Hold L1+R1 and Press Down, Up, Down (x2), Right, Up, Down, Right, Triangle, Down
Beakers and Explosive Crates Only Hold L1+R1 and Press Right, Up, Down, Up, Right, Circle
Display Boost Counter Hold L1+R1 and Press Triangle, Down (x2), Circle, Up
Icy Tracks Hold L1+R1 and Press Down, Left, Right, Down, Right, Circle, Triangle, Down
Infinite Aku Aku/Uka Uka Hold L1+R1 and Press Left, Triangle, Right, Left, Circle, Right, Down (x2)
Infinite Bowling Bombs Hold L1+R1 and Press Triangle, Right, Down, Right, Up, Triangle, Left
Infinite Wumpa Fruit Hold L1+R1 and Press Down, Right, Right, Down (x2)
Permantent Invisibility Hold L1+R1 and Press Up (x2), Down, Right (x2), Up
Spyro 2: Ripto's Rage! Demo Hold L1+R1 and Press Down, Circle, Triangle, Right
Super Engine Mode Hold L1+R1 and Press Up (x2), Left, Right, Triangle, Down, Right, Down
Super Hard Mode Hold L1+R1 and Press Down, Right, Left, Up, X, Right
Super Turbo Pads Hold L1+R1 and Press Triangle, Right (x2), Circle, Left
Unlimited Turbos Hold L1+R1 and Press Triangle, X, Right, Left (x2), Triangle, X
Unlock Fake Crash Hold L1 + R1 and Press Circle, Down (x2), Up, Circle (x2), Down, Left, Right
Unlock Komodo Joe Hold L1+R1 and Press Down, Circle, Left (x2), Triangle, Right, Down
Unlock N. Tropy Hold L1+R1 and Press Down, Left, Right, Up, Down, Right (x2)
Unlock Papu Papu Hold L1+R1 and Press Left, Triangle, Right, Down, Right, Circle, Left (x2), Down
Unlock Penta Penguin Hold L1+R1 and Press Down, Right, Triangle, Down, Left, Triangle, Up
Unlock Pinstripe Hold L1+R1 and Press Left, Right, Triangle, Down, Right, Down
Unlock Ripper Roo Hold L1+R1 and Press Right, Circle (x2), Down, Up, Down, Right
Unlock Scrapbook Hold L1+R1 and Press Up (x2), Down, Right (x2), Left, Right, Triangle, Right
Unlock Turbo Track and All Arenas Hold L1+R1 and Press Right (x2), Left, Triangle, Right, Down (x2)

 

A Fake Crash był do odblokowania normalnie w story. Pingwin chyba był tylko poprzez kod dostępny.

 

Cytat

Unlockable Characters

Complete Specified Tasks To Unlock Following Characters

Unlockable How to Unlock
Fake Crash Win Purple Gem Cup In Adventure Mode
Komodo Joe Win Blue Gem Cup In Adventure Mode
N. Tropy Beat N. Tropy's Ghost On Every Track In Time Trial Mode
Papu Papu Win Greem Gem Cup In Adventure Mode
Pinstripe Win Yellow Gem Cup In Adventure Mode
Ripper Roo Win Red Gem Cup In Adventure Mode

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, grzybiarz napisał:

Pamietam ze w CTR było sporo sekretów. Np można było odblokować fake crasha, w skórzanej, czarnej kurtce, Chyba tylko przez action replay.

 

Fake Crash i reszta postaci było za wygrane Gem Cup-y w singlu. Wyjątkami były pingwin i N.Tropy. Pingwin był za Oxide'a (platynowa gwiazda) w Time Trial, a niebieszczak za właśnie N.Tropy (złota gwiazda na wszystkich trasach). Co ciekawe pingwin miał wszystkie statsy na max tylko w PALu. Przez Action Replay to można było grać Oxide'm. ;)

 

@kanabis Najpierw ścigasz się z duchem N.Tropy, jak go pokonasz to na tej trasie będzie przy tytule widoczna żółta gwiazdka. Jak będziesz szybszy na wszystkich trasach to się odblokuje jako grywalna postać (można też na kodach, wiadomo) i zastąpi go Oxide. Za pokonanie zielonego siura pojawia się platynowa gwiazdka. Trzeba mieć obcykane trasy do perfekcji bo tak jak w Story, oszukuje. Trzeba też praktycznie cały czas sunąć na turbo, inaczej nie masz żadnych szans wygrać. To było na maksa przegięte.

 

ctrscrjpg_qwxrnwp.jpg

 

A jednak jak teraz sprawdzałem to mam cztery trasy niezaliczone: Turbo Track, Slide Colisseum, Cortex Castle i Dragon Mines. Respekt dla każdego kto go tam pokona. :hi:

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Berion napisał:

Pingwin był za Oxide'a (platynowa gwiazda) w Time Trial

Jesteś pewien? Wszędzie gdzie czytam jest info, że tylko poprzez kod można nim grać.

 

22 minuty temu, Berion napisał:

Co ciekawe pingwin miał wszystkie statsy na max tylko w PALu.

W wersji NTSC-J też ma podobno staty na maksa. Tylko w NTSC-U ma takie jak Polar/Pura.

Odnośnik do komentarza

Ciekaw co się będzie kryło pod tym "Additional Digital Content", różnica w cenie sugeruje jakiegoś SP czy coś w tym stylu. Oxide do zdobycia w Adventure :)

Cytat

*Nitros Oxide character and Oxide's Hovercraft kart also earnable in-game as rewards in the Adventure Mode.

 

 

A zamiast kodów będą mikropłatności.

Cytat

In-game purchases optional

 

Odnośnik do komentarza

Czekałem na to info :fsg: Nie pamiętam już ile godzin przegrałem na szaraku i ile skrótów odkryłem bez poradników. Pamiętam za to jak odkryłem skrót na Hot Air Skyway. Jedyna trasa gdzie z łatwością dało się pokonać Oxide'a dzięki temu skrótowi. Suwer Speedway miał za to niewdzięczny skrót. N. Tropy śni mi się po nocach. Nie udało mi się odblokować go na szaraku ale spróbuję w czerwcu. Day one chociaż są obawy o sterowanie i betonowe klatki. Drive Club w wydaniu ps party to był myhem, a CTR jest wręcz stworzony do chaosu. Ale będzie grane.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@Farmer Ten w kanałach wymaga idealnego wyczucia kiedy odbić, fakt. Ale jak już się uda to polecam także od razu na moście w prawo, zamiast do końca (więcej się zyskuje). A jaki skrót masz na myśli w przestworzach? To tam był jakiś? ;p

 

@Shen Jasne, łudź się. Wszystkie postaci i trasy nieobecne w CTR na PSX na bank będą do kupienia (pewnie poza Oxide'm, ale kto ich tam wie). Łatwa kasa...

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...