Skocz do zawartości

Crash Team Racing Nitro-Fueled


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

No i pięknie będzie grane w 4K na Bestii :)

9 minut temu, XM. napisał:

tam było 60 k/s, gdzie tu wątpię że miło zaskoczą i będzie tak samo

Multiplayerowa gierka w 30 fpsach? No jakoś tego nie widzę, ale kto tam ich wie. 

Odnośnik do komentarza

Takie info znalazłem na resecie. Jestem w stanie uwierzyć w taką akcję i późniejsze dojenie na trackach w dlc

"Some leaker on 4chan which is claiming to be Beenox employee says that
" N.Oxide, N.Brio,Kong(from Crash Bash), Tawna, Baby T(Crash 3 rideable dino) and Spyro" are playable characters. They are trying to make trophy girls as playable too. They are considering a new track or two on launch version and more later. They are tweaking physics daily and know how to get them right. If it fails we'ill probably get closed he says""

Odnośnik do komentarza

Ja również jaram się strasznie i biorę day one. Gierka jest świetna i zjada na śniadanie Mario Karta. Zwiastun sprawił mi mega przyjemność, gierka wygląda pysznie! Zastanawiam się tylko co zrobi Sega, która przesunęła niedawno Team Sonic Racing na podobny termin (wiosna).

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, XM. napisał:

Takie info znalazłem na resecie. Jestem w stanie uwierzyć w taką akcję i późniejsze dojenie na trackach w dlc

"Some leaker on 4chan which is claiming to be Beenox employee says that
" N.Oxide, N.Brio,Kong(from Crash Bash), Tawna, Baby T(Crash 3 rideable dino) and Spyro" are playable characters. They are trying to make trophy girls as playable too. They are considering a new track or two on launch version and more later. They are tweaking physics daily and know how to get them right. If it fails we'ill probably get closed he says""

Niech mnie doją, jestem gotowy.

Jak nic grubszego nie zawalą, to gra się sprzeda, nie ma żadnej godnej uwagi konkurencji na xboxie i ps4.

Edytowane przez Shen
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Oby tylko z dokładnie takim samym sterowaniem. Było i jest genialne. Te turbosy na R1, te ładowania na wślizgach, te skróty... Oby!

 

Ciekawe czy zrobią kryształową trasę ze sketchbooka, która nie weszła do finalnej wersji. Byłby to miły smaczek. Skoro to będzie online, i skoro bez Crash Basha to jest duża szansa na DLC.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...