Skocz do zawartości

Crash Team Racing Nitro-Fueled


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Shen napisał:

Ze zwyrolami jak kanabis czy square to nie ma co grać nawet :D

Dziekuje bylo milo pograc z wami :)

Nastepnym razem bede ruszal dopiero 20sek po starcie, zrobimy taka kare bo jestem cyganem

I ta niemoc kiedy tak bardzo chcesz was pocisnac na party a nie masz mikrofonu :yuno:

Odnośnik do komentarza

No właśnie - propo party to mam najnowsza betę, która daje niby 20 osób w party. Ale co z tego jak wszyscy musza mieć betę i to osób. Z oficjalnym softem nie działa, przez co nie mogę dołączać do party:( Piszę o tym, bo wczoraj miałem zaproszenia i nie mogłem dołączyć i robiło mi się smutno:( 

Odnośnik do komentarza
51 minut temu, kanabis napisał:

Dziekuje bylo milo pograc z wami :)

Nastepnym razem bede ruszal dopiero 20sek po starcie, zrobimy taka kare bo jestem cyganem

I ta niemoc kiedy tak bardzo chcesz was pocisnac na party a nie masz mikrofonu :yuno:

Moze czas kupic? :) Szacun za skilla, potem wbił ofi ze square to juz była tylko walka o 3 miejsce hehe

@grzybiarz

Mogles wpasc pograc i bez party

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Square napisał:

Ja mam wszystko zrobione, zostało mi tylko Kamikaze z tygodniowych, bo coś nie chce wpaść. Mogę jakby co pomóc z pojedynczymi.

Ja musze wygrac jeszcze dwa razy na nowej trasie. Raz mi sie udalo ale raz, że jestem słaby a dwa, że coś ludzie nie wybieraja tego toru.

Kamikaze zrobilem w trybie battle na splicie, kumplem mi się podstawił a i tak weszło za trzecim razem dopiero.

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Szymek_PL_ napisał:

 Skończyłem z 1.34.16. Niestety na wrzucenie filmiku z czasem 1.34.14 dającym trzecie miejsce zabrakłoby mi czasu. Wysyłanie szło jakby chciało a nie mogło :(

A koleś włączył relikty i pewnie wygra xD

 

 

 

W regulaminie nie było napisane jaki tryb gry ma być wlączony :mevek:

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, kanabis napisał:

Ile to oprocz skilla trzeba miec szczescia zeby wygrac.

W każdym tytule z dopałkami tak jest, możesz być mistrzem TT, ale jak będziesz miał pecha to nie powalczysz.

 

7 minut temu, oFi napisał:

Prawdopodobnie wygra, przeleciałem regulamin chyba z parę razy i nie ma wzmianki o trybie w jakim ma być gra włączona. 

Jak komisja nie da ciała, a nie powinna, to się nie załapie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...