Skocz do zawartości

Crash Team Racing Nitro-Fueled


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Square napisał:

W każdym tytule z dopałkami tak jest, możesz być mistrzem TT, ale jak będziesz miał pecha to nie powalczysz.

 

Jak komisja nie da ciała, a nie powinna, to się nie załapie.

 

PS polska znana jest niestety z tego, że lubi robić wałki. Półtora roku temu zrobili przekręt roku na instagramie i konsole wygrał koleś, który pracował dla ps polska :reggie: 

 

Ładny hejt wtedy na nich poleciał.

Odnośnik do komentarza
Teraz, kanabis napisał:

Ja je.bie wczoraj sie skonczylo :/

 

Szacun dla tego ziomeczka, pieknie to rozegral

OyhtExV.png

 

 

4 minuty temu, Square napisał:

A to nie słyszałem. Masz jakiś link do tego?

 

Jeden konkurs był na ps4 pro (wygrał kolega pr'a owca który to konkurs ów zamieszczał), a później na twarz kratosa (również wygrał ktoś spowinowacony z ps polska (czego regulamin zabrania).

Musiałbyś poszukać na insta tych fotek na profilu ps polska. Ładny tam meltdown był swego czasu. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli ktoś ma kontroler z rapidfire (albo jest majsterkowiczem do potęgi i potrafi zmontować coś co by naciskało X kilka razy w ciągu minuty), to można afk farmić NITRO.

Na crystal challenge, poziom hard i czas zlatuje do zera i zgarniamy 7 NITRO i 15 coinsów. Zrobiłem kilka rundek "ręcznie" i faktycznie działa. Kiedyś do ps2 miałem takiego padzika, ułatwiaj farmienie Jumbo Flana w FFX :D

Edytowane przez firana140
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, firana140 napisał:

Na crystal challenge, poziom hard i czas zlatuje do zera i zgarniamy 7 NITRO i 15 coinsów.

W zasadzie wszyscy z wynikami po kilkadziesiąt tysięcy w Nitro Leaderboard farmią w ten albo podobny sposób punkty. Nie wiem w sumie po co, bo nic za to nie ma, ale jak kto woli.

Odnośnik do komentarza
57 minut temu, Square napisał:

Trochę o skopanej fizyce względem oryginału. Niestety najbardziej oberwało się mojej ulubionej mapie czyli Sewer Speedway. Żółwie też wkurzają w multi.

 

 

7:27 wow, tego nie znałem.

Też zauważyłem że z tymi żółwiami coś dziwnie się odbijam (w ogóle w starym CTR, nie wiedziałem że to żółwie). W tym nowym CTR łatwiej mi wskoczyć w skróty, ale tłumaczyłem sobie to tym, że gram postaciami ze statami na pewno lepszymi, niż te podstawowe.

Odnośnik do komentarza

Przysiadłem dzisiaj do czasów Oxide'a i pomimo moich obaw poszło w miarę sprawnie. Tam gdzie nie miałem zrobionego czasu wcześniej (przy pobijaniu N.Tropy) to w zasadzie wpadało za pierwszym, max drugim podejściem. Trening podczas grania online dał radę.

Jedynie na 4 mapach musiałem powtórzyć więcej razy i były to:

  • Deep Sea Driving - te kołowrotki w zakręconej rurze mogą nieźle wkurzyć
  • Tiny Temple - w zasadzie drugie i trzecie okrążenie trzeba przejechać w całości na USF, jedno muśnięcie ściany albo wykorzystanie rezerwy i można powtarzać.
  • Sewer Speedway - trzeba trzy razy wskoczyć na skrót, może przy dwóch też się uda, ale nie próbowałem.

 

  • Dragon Mines - tutaj już przy N.Tropy miałem problemy i jak zobaczyłem, że do Oxide'a muszę uciąć 10 sekund!!! to zwątpiłem. Trasę powtarzałem chyba z 30 razy albo i więcej, głównie przez losowe pojawianie się wagonika, który skutecznie potrafił zepsuć najlepsze czasy. Koniec końców się udało, ale pod sam koniec wdarła się niezła panika.

 

Nie spodziewałem się, że wbiję platyne w CTR, na PSX nie miałem pobitego N.Tropyego na każdej mapie, nie wspominając o Oxidzie.

 

Teraz sobie będę chyba robił Relici na platynę, bo brakuje mi na większości map i standardowo potyczki online.

  • Plusik 4
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...