Skocz do zawartości

Crash Team Racing Nitro-Fueled


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Może kiedyś.

 

 

4 godziny temu, MEVEK napisał:

Jest szansa na jakies inne postaci, twarze PlayStation, jak: SackBoy, Drake, Ratchet? Oby lista jakas wyplynela, co i jak i kiedy.

Wątpię aby było coś takiego ekskluzywnie dla każdej platformy. Spyro będzie, bo to od Acti i chyba na tym się skończy.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Rozi napisał:

Pierdolę (pipi)a tego zajebanego śmiecia Oxide'a w swoim z(pipi)anym drugim challenge'u, chuj oszukuje, dostaje nagłego przyspieszenia, no nie da się z nim kurwa wygrać.

Ja go dzisiaj rozyebałem. Powtarzałem to wiele razy. Chwile przed ostatnim zakrętem uratowała mnie bomba po tym jak mnie wyprzedził. Nie myślę nawet co będzie na hard.

Odnośnik do komentarza

Dobra, zdechł. Jak się nie wylosowało w pierwszych skrzynkach rakietek, to nic nie mogłem zrobić. Potem na drugim okrążeniu musiał wpaść na ścianę, bo odjechałem go na znaczną odległość. Hard nie dla mnie, szkoda nerwów.

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Gumiś_JaGoDa napisał:

Nie myślę nawet co będzie na hard.

Do trofeum wystarczy go pokonać raz, a na Medium pierwszy wyścig jest dużo prostszy. Ogólnie sam Hard jest ciężki i nie bez powodu poleca się go zostawić na koniec. Jak już sie i tak dojdzie do Oxide'a to i on padnie w tym trybie.

Odnośnik do komentarza

Az dziwi mnie, ze Activison dalo takie ciezkie pucharki.  Dla milosnikow i fanow jest super, giera szybko sie nie znudzi, ale trophy hunterzy cos czuje, ze sie szybko odbija od tego tytulu. Niby gra dla dzieci, ale dla tych, ktorzy zdazyli juz dorosnac ;)

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Na rozwidleniu akurat w miare nadrabiam ewentualne zaleglosci. Najgorszy mam problem ze wskoczeniem do skrotu, probowalem kazdej metody i mniej wiecej 40% prob mi sie powodzi. Nie wiem czy mam jakis input lag w telewizorze, w Crashu 1 tez mialem podobne problemy. No ale bez tego skrotu tez sie da wygrac wiec koniec koncow olalem. Najwieksze problemy mialem w koncowce gdzie przeciwnicy jakos losowo przyspieszaja nawet nie robiac driftu, zwlaszcza na ostatnim odcinku dodatkowo ladujac rakiete w plecy.

Odnośnik do komentarza

Jest takie samo jak i bylo. Tez nienawidze tego skrotu, imo najtrudniejszy.Nie trenowalem narazie tej mapy ale to trzeba zrobic na zasadzie rampy jak w tony hawk 

Ale rundka jest ogolnie spoko, w sumie skrot jest potrzebny chyba tylko do wygrania czasowki z oxidem bo na cala reszte gry w tym hard starr zy dobra dopalka na drifcie bez skrotu

Odnośnik do komentarza

Ludzie w reckach czy necie narzekają na handicap, po ostatnich kilku latach w przeróżnych grach wyścigowych to powiedziałbym, że te są najuczciwsze od wielu lat. Jak sobie przypomnę chociażby Forzę, gdzie na najwyższych poziomach auta wolniejsze na papierze dostają takiego nagle speeda, że aż śmiech ogarnia, a w CTR jednak jak jedziesz bezbłędnie (i nie dostaniesz rakietą w plecy, ale to nie jest element handicapu) to wygrasz nawet o kilkanaście sekund.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Bartg napisał:

Ludzie w reckach czy necie narzekają na handicap, po ostatnich kilku latach w przeróżnych grach wyścigowych to powiedziałbym, że te są najuczciwsze od wielu lat. Jak sobie przypomnę chociażby Forzę, gdzie na najwyższych poziomach auta wolniejsze na papierze dostają takiego nagle speeda, że aż śmiech ogarnia, a w CTR jednak jak jedziesz bezbłędnie (i nie dostaniesz rakietą w plecy, ale to nie jest element handicapu) to wygrasz nawet o kilkanaście sekund.

To prawda, i jak utrzymujesz sakrament to hard mode staje się nagle to ogarnięcia. 

Znajomość tras na pamięć jest jednak do tego wymagana :lapka: 

Odnośnik do komentarza

No to najwazniejsze tak samo online jak sie trafia ogarnieci gracze. Jak wyje,biesz na poczatku i w miedzyczasie ktos cie nie poczestuje petarda to jak ogarniasz dopalke to wygrywasz. Najgorzej jak dostaniesz i wpadniesz w peleton :reggie: wtedy nie maja litosci nakur.wiaja jak stado os.

Dlatego uwielbiam time triale. Liczy sie czysty skill. 

 

Odnośnik do komentarza

Wszystko fajnie, ale niech zmniejsza ceny tych itemow. No ostro po(pipi)ilo kogoś - przeszedłem całe adventure i mnie stać na jeden strój i jakieś bzdety. Może w online jest trochę lepiej, ale no korva nie każdy w nie gra.

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

Obraziłem skur.wieli a tu wychodzi patch hłehłe. Zobaczymy - nie licze na diametralna zmiane, ale może jednak trochę się polepszy.

6. Wumpa Coin Earn Rate

Adjustments will be made to the Wumpa Coin earn rate, and additional information on the earn rate will be added to the end-of-race report, so you can know how you got to your numer.

 

https://blog.activision.com/crash-bandicoot/2019-06/Crash-Team-Racing-Nitro-Fueled-content-additions-updates

 

 

Edytowane przez XM.
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...