Skocz do zawartości

Crash Team Racing Nitro-Fueled


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie ntropy juz zalatwiony. Zostal ostatni swiatek na hard ktory dzis ogarne i jak codzien farmienie kasy na online.

 

XM pare meczykow w weekend online na mnozniku i dostajesz wiecej kasy niz przejscie ze dwa razy adventure. Offline sie nie opyla 

 

Dawaj online, ja pierwszy raz kupilem plusa wlasnie dla ctr :D

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, XM. napisał:

Wszystko fajnie, ale niech zmniejsza ceny tych itemow. No ostro po(pipi)ilo kogoś - przeszedłem całe adventure i mnie stać na jeden strój i jakieś bzdety. Może w online jest trochę lepiej, ale no korva nie każdy w nie gra.

bo monety sie farmi online, w adventure to tam chyba po 20 leci, a online w weekendy nawet 600 za wyscig

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Il Brutto napisał:

po pierwszych 4 trasach ma 7k

W sensie, że tak długo je powtarzałeś? No nieźle.

 

Podczas sesji online jak działa ten mnożnik czyli przez pierwsze pół godziny ścigania wpada ok 2,3-2,8k punktów, w weekend x2. Ogólnie nie są to słabe liczby, tylko trzeba regularnie grać. Jakby ustawili tak jak np w Rocket League, że niewykorzystane się kumuluje maksymalnie do tygodnia to już w ogóle by była bajka.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Square napisał:

W sensie, że tak długo je powtarzałeś? No nieźle.

 

Podczas sesji online jak działa ten mnożnik czyli przez pierwsze pół godziny ścigania wpada ok 2,3-2,8k punktów, w weekend x2. Ogólnie nie są to słabe liczby, tylko trzeba regularnie grać. Jakby ustawili tak jak np w Rocket League, że niewykorzystane się kumuluje maksymalnie do tygodnia to już w ogóle by była bajka.

Wytlumacz mi dlaczego jak dojeżdżam piereszy online dostaje 80, a kolega z party dojezdza 7dmy i ma 150? 

Odnośnik do komentarza

Przy pierwszym wyścigu online po resecie o 2 w nocy jest mnożnik punktów x1. Każdy następny wyścig to mnożnik x5 do osiągnięcia dziennego limitu ok. 2500 coinsow. Gdzieś wcześniej w wątku była tabelka ile punktów i za jakie miejsce się dostaje.

Wysłane z mojego HUAWEI NEM-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, grzybiarz napisał:

Mam czas 2:05, zrobiłem print screena. Co dalej?:)

Z takim czasem to dalej trenować ;)

Musisz zapisać rozgrywkę, wrzucić na YT i podlinkowane pod filmikiem wyżej z jakims tam dopiskiem.

No wszystko fajnie tylko czemu ta mapka chodzi w 20 fpsach u mnie? 1.47 bez rewelacji...myślę że z 1.40 trzeba pojechać

Edytowane przez Szymek_PL_
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, grzybiarz napisał:

Mam czas 2:05, zrobiłem print screena. Co dalej?:)

To twoje? 

 

8 godzin temu, XM. napisał:

Jest aktualizacja.

 

Nowa trasa bardzo spoko.

Fajnie, że dodali więcej zawartości, będzie co robić. Szkoda tylko, że część tych wyzwań to jakieś głupoty w stylu "Ukończ wyścig online na każdej pozycji w Crash Cove".

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...