Skocz do zawartości

Crash Team Racing Nitro-Fueled


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie skonczylem oryginalnego CTR, bo w tedy katowalem Tekkena. Glownie tylko gralismy w Tekkena, ewentualnie mocne hiciory w przerwach, jak " MGS, Silent, Resident, MediEvil". Tak oficjalnie otworzylem sie na inne gry dopiero, po szkole. 

 

Wspominam o tym, bo musze przyznac, ze ciezko mi sie teraz lata tymi gokardami. Czeka mnie ciezka przeprawa przez ten gatunek, ktory olalem lata temu. Tak zwana karma powraca, co?

 

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

@Square Słowo trudny, podając za słownikiem: niełatwy, ciężki, mozolny, męczący, kłopotliwy. Czy te TT przyszły Ci łatwo? Czy Twoja forma inteligencji, jaką jest zręczność (jedna z wielu) jest tak rozwinięta, że przyszło Ci to lekką ręką? Nie sądzę, a już po tym możemy stwierdzić że trudne. Czy jest za trudne? Skoro skończyłeś to dla Ciebie na pewno nie, ale jeśli weźmiemy 100% populacji graczy, którzy kupili grę, odsączymy od tego wróżąc z fusów osoby niezainteresowane TT (bo np. wolą oni ten czas przeznaczyć na potyczki online) to mamy wynik właśnie 0.8%. Ile kopii się sprzedało jak dotąd na PS4 (dlatego tylko z PS4 bo tylko z niej mam wgląd do "statystyk trofeowych" (przy założeniu że są prawdziwe, ale to już wie tylko Sony i może jeszcze Matka Boska ;]))? Obstawiam, że co najmniej 500000. Nie wiemy ile osób się synchronizuje, nie wiemy też ile nie jest zainteresowana TT, ale nawet z tego wyłania się przybliżona wartość, sugerująca że ktoś za mocno przykręcił śrubę.

 

Ja to splatynuję. Prędzej czy później bo na ileś przejazdów musi się trafić taka konstelacja gdzie ani nie trafię na bugi, ani sam nic nie zepsuję. Tyle tylko, że nadal będę uważać że to za trudne - na podstawie liczb i własnych doświadczeń. Na PSX już było to za trudne, ale zrobiłem bo brat zrobił i nie chciałem się czuć mniej zręczny, a teraz zwyczajnie chcę mieć wszystko w tej, przecież fajnej grze. ;p

 

@MEVEK Podejrzewam, że lepiej dla Ciebie. Bo gdybyś tak się nadto przyzwyczaił i jeszcze ośmielił się wytykać publicznie błędy i niedociągnięcia to miałbyś pod drzwiami motłoch z pochodniami.

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, Berion napisał:

Czy te TT przyszły Ci łatwo? Czy Twoja forma inteligencji, jaką jest zręczność (jedna z wielu) jest tak rozwinięta, że przyszło Ci to lekką ręką? Nie sądzę, a już po tym możemy stwierdzić że trudne.

Jak pisałem zrobiłem to w zasadzie w jeden wieczór. Tam gdzie miałem dobry czas po pobiciu Tropyego to wpadło od razu. Większość tras pękła po góra dwóch próbach i tylko przy czterech musiałem powtórzyć więcej razy (teraz wpadłoby szybciej).

 

42 minuty temu, Berion napisał:

Ile kopii się sprzedało jak dotąd na PS4 (dlatego tylko z PS4 bo tylko z niej mam wgląd do "statystyk trofeowych" (przy założeniu że są prawdziwe, ale to już wie tylko Sony i może jeszcze Matka Boska ;]))? Obstawiam, że co najmniej 500000.

W Grand Prix jest aktualnie ok 1,1 miliona graczy na PS4, więc ja bym powiedział, że sprzedało się pewnie minimum z 1,5M. Jak dla mnie 12k to nie jest mała ilość graczy z platyną.

Odnośnik do komentarza

Czy zeby odblokowac caly kontent z obecnego sezonu trzeba wykonac wszystkie zadania, rowniez te z kategorii pro?

 

Obecnie mam zrobione okolo 50% i mam wbite tylko 1,5 paska (czyli odblokowalem Tawne i jeszcze 50% paska do kolejnej nagrody). Za wyscigi dostaje kilkanascie punktow nitro (online czy offline bez roznicy). Wyglada na to ze nie zdaze z caloscia, zwlaszcza ze niektore wyzwania np te zwiazane z inyymi trybami niz wyscigi mnie nie interesuja.

 

Moze jest na to jakis patent, o ktorym nie wiem?

Odnośnik do komentarza

Musisz wykonywać dzienne i tygodniowe wyzwania. Tematyczne i Pro dają najwięcej punktów, ale jest to jedna lista na całe GP. Jeżeli uzywa się przedmiotów z GP (auto, koła, malowanie, kolor auta, postać i strój wyścigowy) to masz maksymalnie boost 50% do punktów. Ja mam w tej chwili ok 59k, więc sporo powyżej wymaganego limitu, a odpuściłem kilka dni i dziennych wyzwań. Jak będziesz robił je systematycznie to odblokujesz wszystko przed końcem.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Ja gram bez online, dopiero z tydzień temu kupiłem sobie strój i jadę z +50% i mam już niecałe 42k. Imo jak się gra na luzaku, ale codziennie to wskocza wszystkie nagrody. O wiele gorzej idzie zbieranie monet do zakupów w pitstopie bo mam kupiona może z połowę postaci, a o strojach czy kartach mogę zapomnieć bo stawki są masakrycznie.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, XM. napisał:

O wiele gorzej idzie zbieranie monet do zakupów w pitstopie bo mam kupiona może z połowę postaci, a o strojach czy kartach mogę zapomnieć bo stawki są masakrycznie.

No to graj online. W jednej sesji (jakieś 45-60 minut gry) w weekend (pt-nd) będziesz zgarniał 5-6k monet, więc przez weekend będziesz mógł kupić jakieś 6 strojów specjalnych czy 4 auta. W normalne dni (pon-czw) nie ma mnoznika x2, więc jeden strój dziennie. To nie jest drogo jeżeli jak sam wspomniałeś gra się regularnie.

Jak dla mnie jeżeli zrobiliby kumulacje bonusów z całego tygodnia jak w Rocket League to już w ogóle by był luz ze zdobywaniem moment.

Odnośnik do komentarza

Stary, ale ta gra została zaprojektowana po online od początku, to miało być jej drugie życie, które na PS One z wiadomych względów nie istniało. Wszystkie rzeczy ze starej wersji odblokujesz normalnie grając w singlu, resztę opcjonalnych masz online. Bez online ta gra przestałaby żyć po miesiącu. Trzeba porzucić uprzedzenia i grać po sieci, bo jest to super miodna sprawa.

Odnośnik do komentarza

A ja gram głównie online wykupując sobie postaci.
Wszystko niby fajnie ale już drugi raz zdążyło mi się, że wykupiona postać nie trafiła do mojej kolekcji i jest niewidoczna na liście postaci... Zdążyło się Wam coś podobnego? Kurcze monety się zdobywa dosyć ciężko a takim sposobem poszło mi 5000 monet...

Odnośnik do komentarza
Ale jej postać czy strój wyścigowy? Penta Penguin jest odblokowywany kodem w menu głównym.
trzymając R1 i L1 wciskamy dół, prawo, trójkąt, dół, lewo, trójkąt, góra.
 
Możliwe, że to byl skin babeczki bo teraz odblokowalem Ami i dodało ten skin.

A ten kod w menu, nie pozbawi mnie pucharków?
To nie jest jeden z tych kodów?
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...