Skocz do zawartości

A Plague Tale: Innocence


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

1520502699265-plague_tale_header.jpg

 

Przygodowa gra akcji z elementami skradanki, w której gracze trafiają do XIV-wiecznej Francji opanowanej przez czarną śmierć. Francja z 1349 roku, a więc w czasie, kiedy mieszkańcy Europy musieli zmierzyć się z tak zwaną czarną śmiercią – jedną z największych epidemii w historii ludzkości. W opanowanym przez dżumę świecie przyszło żyć dwójce głównych bohaterów – Amicii oraz Hugo, czyli jej młodszemu, pięcioletniemu bratu.
 

 

PS4, Xbox, PC - premiera 14 maja, wygląda fajnie!

Edytowane przez Fanek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Obejrzałem dzisiaj kawałek poniższego gameplayu od IGN i muszę przyznać, że gierka mnie zaciekawiła.
Tzn gameplayowo na razie bieda - korytarzyk, skradanie podobnie uproszczone, co w Spider-Manie, ale jest bardzo fajny klimacik, a dialogi i relacje między rodzeństwem robią bardzo dobre wrażenie.
Jasne, że pewnie będzie to taki średniak 6/10, ale bardzo serio rozważam jego zakup w dniu premiery :)
 

 

Edytowane przez Wredny
Odnośnik do komentarza

No niby tak, ale w tym roku co miesiąc wychodzą takie tytuły, że portfel nie ma się kiedy zregenerować, a o czasie potrzebnym na ukończenie nie wspomnę...
RE2 wciąż czeka na ukończenie druga postacią, aktualnie jestem pod koniec METRO Exodus, za chwilę będzie Sekiro i The Division 2 (całe szczęście jestem słaby manualnie, więc DMCV wypadło na chwilę obecną z orbity moich zainteresowań), kwiecień należy do najbardziej przeze mnie wyczekiwanego tytułu 2019 - Days Gone, a w maju wychodzi RAGE 2...
Na pewno maj nie jest "idealnym momentem", czerwiec bardziej by mi pasował, ale się zobaczy - może uda się to wszystko pogodzić :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
51 minut temu, SlimShady napisał:

Jak na moje jedna z ciekawszych gier w ostatnich latach, ale trzeba brać poprawkę na to, że to twórcy Recore, więc może być różnie.

 

Tylko współpracowali nad Recore (które swoją drogą nie jest takie złe)

Odnośnik do komentarza

Właściwie jedyne do czego można by się przyczepić, to niektóre drętwe animacje, ale nie mówimy tutaj o wysokobudżetowym tytule AAA, więc naturalnie nie będzie to poziom God of War, RDR2 czy Uncharted.

 

Za to graficznie i dźwiękowo Plague Tale nie ma się czego wstydzić.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...