Skocz do zawartości

A Plague Tale: Innocence


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie właśnie na odwrót, bo mam ochotę na dynamicznego shootera w takich klimatach, a Plague pewnie będzie dość krótkim, liniowym, jednorazowym szpilem, więc niestety, ale to jest u mnie materiał na przecenę.
Choć muszę przyznać, że po skończeniu Days Gone mam teraz straszny głód takich gierek z historią i dobrze nakreślonymi bohaterami, więc pewnie postaram się kupić to jak najszybciej.

Odnośnik do komentarza

Niby rozumiem, bo już sam mam czasem dosyć, ale akurat weszło Days Gone, które przywróciło mi wiarę w open-worldy (że da się zrobić taki "z duszą", z dobrze prowadzoną narracją, bez niepotrzebych zapychaczy) i znów mam trochę więcej tolerancji dla gier tego typu.

Niemniej jednak doniesienia o Pladze śledzę od dawna i gra na pewno pojawi się w mojej kolekcji, bo też dla odmiany zagram w coś liniowego, nastawionego na ciekawą opowieść.

Odnośnik do komentarza

U mnie na odwrót zawsze gry nastawione na narracje mają pierwszeństwo. Gra już zamówiona i czekam na premierę. Biorę w ciemno. Wszędzie w preview piszą że mechanika troszkę powtarzalna i tego się obawiają recenzenci. Za to wszystkie preview są zgodne że fabularnie wciąga i jest mega klimatycznie. Dla mnie to najważniejsze.  

Odnośnik do komentarza

Ci co pograli trochę dłużej lub skończyli tytuł chwalą różnorodność i tempo w jakim gra zaznajamia z nowymi mechanikami, o monotonności nic nie wspominając. ;)

Trzeba być tylko świadomym, że bardzo dużą rolę odgrywa skradanie, więc pod tym względem może komuś nie podpasowac. Do tego nieco eksploracji jak ktoś szuka znajdziek, zagadki środowiskowe (ale ponoć łatwe).

 

Najważniejsze, że do tej pory wszyscy są zgodni, że fabuła i postaci dają radę. Świetna grafika i muzyka to wisienka na torcie. ;)

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Bigby napisał:

Ci co pograli trochę dłużej lub skończyli tytuł chwalą różnorodność i tempo w jakim gra zaznajamia z nowymi mechanikami, o monotonności nic nie wspominając. ;)

Trzeba być tylko świadomym, że bardzo dużą rolę odgrywa skradanie, więc pod tym względem może komuś nie podpasowac. Do tego nieco eksploracji jak ktoś szuka znajdziek, zagadki środowiskowe (ale ponoć łatwe).

 

Najważniejsze, że do tej pory wszyscy są zgodni, że fabuła i postaci dają radę. Świetna grafika i muzyka to wisienka na torcie. ;)

akurat im więcej skradanie tym lepiej bo uwielbiam takie gry :)  Mnie najbardziej rajcuje to że gra się dzieje w 14 wieku. Za mało mamy gier w podobnych okresach historycznych (poza strategiami). Dlatego też tak bardzo mi się Kingdom Come podobało. 

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Jutro premiera i żadnych recenzji? Embargo pewnie...

W sumie znalazłem jedną. Jakiś niszowy kanał, z początku chciałem wyłączyć, bo taka trochę amatorka, ale tylko 4 minuty, no i mimo usypiającego tonu koleś mówi do rzeczy, wymienił i ocenił sporo istotnych spraw, więc ogólnie rzeczowa opinia, poparta faktami i sporo się dowiedziałem.
 

 

Edytowane przez Wredny
Odnośnik do komentarza

Recenzje wyjdą z tego co się orientuję za jakieś 3 godziny. W tym samym czasie pewnie odblokuje się wersja na Steamie, także może zdążę chwilę ograć. ;)

 

Jedna strona szybciej się wyłamała:

https://www.express.co.uk/entertainment/gaming/1126651/A-Plague-Tale-Innocence-PS4-Xbox-One-PC-review

 

Cytat

But despite these problems, I would definitely recommend A Plague Tale: Innocence. The game is a highly polished experience with an original and stunningly-realised setting, satisfying (if limited) gameplay mechanics, a great soundtrack, and a bonkers story that will drag you through some truly stomach-churning situations.

 

4/5

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza

Wczoraj udało mi się ukończyć pierwszy rozdział, co zajęło mi nieco ponad pół godziny.

Już na samym początku nie mogłem wyjść z podziwu jak ładnie to wygląda (za wyjątkiem chromatycznej aberracji), a do tego ta muzyka. :banderas:

Gameplay to póki co standard - całkiem dobre, intuicyjne poruszanie, typowe skradanie z wykorzystaniem wysokiej trawy, murków i rozpraszania przeciwników, proca jako główna broń.

 

So far, so good. Czekam aż wieczorem będę mógł kontynuować. 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...