Skocz do zawartości

A Plague Tale: Innocence


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Ja musiałem, w poradniku PowerPyxa też o tym wspominają, więc uznałem za stosowne o tym napisać. 

Oczywiście, że da się to zrobić podczas jednego przejścia, ale ilość surowców jest praktycznie na styk - sam lizałem ściany, starałem się podnosić jak najwięcej, a i tak mi zabrakło (chyba 3 skór). 

Odnośnik do komentarza

Pewnie Ci zeszło na crafting amunicji czy jakiegoś wywaru, pamiętam że chyba jedna z tych rzeczy na dole kółka wyboru wymagała właśnie skóry. U mnie z dokładnym graniem drugą rzecz ulepszyłem gdzieś dopiero pod sam koniec gry, a i te alchemiczne ulepszenia miałem gdzieś w połowie zrobione. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ulepszyłem proce i equip na jednym przejściu, alchemie miałem tak na 2/3.

Gra już skończona ale tak ciekawi mnie w 16 chapter

 



zdobywa się jabłko i idzie na Festyn, przed wejściem 2 typów blokuje droge i nie chcą wpuścić.

na ten festyn da się jakoś wejść czy to już jest koniec totalny gry?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość suteq

Gram sobie i ogólnie gierka mi się podoba głównie za sprawą świetnego klimatu i całkiem przyjemnych choć prostych w założeniach mechanik. No ale tego dzieciaka to chce zamordować, mam nadzieję, że zginie na końcu. :) 

Odnośnik do komentarza
W dniu 22.06.2019 o 09:37, yab napisał:

A jeśli ulepszyło się alchemię 100% i brakuje na procę i wyposażenie? Jest jakiś sposób? , bo powtarzanie rozdziału i zbieranie tych samych materiałów nie zwiększa ilości. 

Trzeba ponownie przechodzić i szukać tego co się opuściło? Miałem ochotę zcalakować


Niepotrzebnie ulepszałeś alchemię. I to nawet nie na 100%, ale w ogóle. Teraz może być problem - ja nie tykałem alchemii, lizałem ściany, a i tak mi zabrakło i musiałem powtarzać.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

(pipi)a jaka ta gra jest epicka.
W 3dni zrobiłem śmiało z 10h i jestem juz w 15 chapterze więc pewnie dziś skończę.
Dla mnie kandydat do goty tego roku.
Story postacie klimat muza design a nawet gameplay wszystko tip top.
No to jest taka gra gdzie faktycznie przeżywasz z bohaterami jakąś niesamowitą historię.

W ogóle tematyka plagi i ciężki brutalny klimat+ szczury to mistrzostwo świata.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Punkty zapisu zawsze są z góry określone czy to przez ukończenie jakiejś akcji (np. zabicie wszystkich wrogów w danym obszarze) czy poprzez dojście do określonego punktu. Tutaj nie ma żadnej większej filozofii więc jestem w stanie stwierdzić, że to bardziej twoja wina, że stało się tak a nie inaczej. Ja nie miałem żadnych problemów.:lapka: 

 

Może Redzik to już starość i refleks nie ten? :smutas: 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Nie, mam prawie to samo co ten typ https://gamefaqs.gamespot.com/boards/211498-a-plague-tale-innocence/77737964, ale gorzej, bo skopalem cos i mam dwoch straznikow obok siebie. Gra tego nie przewidziala, bo dubbing mowi "There is one guard left" gdy idzie na mnie dwoch :f

 

Po prostu gra zaklada, ze wymine jednego straznika po cichu i pojde potem do kolejnego, gdzie matka czeka na sygnal by wyjsc z krzakow. 

 

Niestety ten pierwszy strażnik mnie zauwazyl, a potem poszedl szukac w kierunku tego drugiego. Efekt? Checkpoint sie zapisal gdy obaj robią patrol a matka siedzi w krzakach i wracajacy straznik w 3 sekundy włazi prosto na nią co restart.

 

Rozrysowac mam czy co :smutas:

 

edit:

skipnalem cut scenki i wróciłem do tego momentu w 20 min. Teraz jest ok, ale mocna kicha, ze zrobienie czegos nie po sznurku autorów zepsulo mi sejva.

Edytowane przez _Red_
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...