Skocz do zawartości

Star Wars Jedi: Fallen Order


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

58 minut temu, Kalel napisał:

NO tak, bo titanfall 2 była takim olbrzymim sukcesem że respawn aż się niezależnym studium zrobił. NO chyba ze Apex liczysz. 

 

Heh gdzieś czytałem, że w pierwszego TF zagrało łącznie ponad 10mln graczy. To nie jest sukces? Czy sukces dopiero się odnosi jak gra wyjdzie na PS4?

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Czezare napisał:

Nie "polaki" tylko gracze, którzy nienawidzą w grach dwóch rzeczy:

1. Backtrackingu

2. Fatalnie wyważonego poziomu trudności...

3. Zmarnowany potencjał dwóch labiryntów

4. Przeciwnicy Ctrl+ c,  Ctrl+ v

Trochę bałem się, że Pandora wyskoczy mi w najnowszej części, ale na szczęście Cory tego nie zrobił. No, ale nie ten temat.

 

Liczę, na jakąś rozgrywkę i dobry trailer CGI jakie powstały przy promocji Old Republic. Jak wyjdą i będą pyerdolić o historii marki, motywacji i inspiracji zakończonej gunwnianym i krótkim zwiastunem, to kupię, ale używkę za maks 150 zł dwa tygodnie po premierze:reggie:

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Hendrix napisał:

Termin premiery wybrał sam Zampella, bo stwierdził, że chce konkurować bezpośrednio z CoD (trochę zrozumiałe z perspektywy prywatnej, biznesowej - nie).  No, przeliczył się trochę.

Czy ja wiem czy fps nastawiony na multi jest bezpośrednią konkurencją/zagrożeniem dla singla tpp? I to jeszcze gdy mówimy o SW? Marka zrobi swoje, a dodatkowo mają darmową 'reklamę' w postaci ep IX. Na pewno nie spisywałbym już gry na straty.

Odnośnik do komentarza
38 minut temu, MBeniek napisał:

Czy ja wiem czy fps nastawiony na multi jest bezpośrednią konkurencją/zagrożeniem dla singla tpp? I to jeszcze gdy mówimy o SW? Marka zrobi swoje, a dodatkowo mają darmową 'reklamę' w postaci ep IX. Na pewno nie spisywałbym już gry na straty.

Hendrix pisał o dacie preniery Titanfalla 2 i odnosił się do popularnej teorii spiskowej że to EA wysłało Titanfalla 2 na śmierć, zmuszając Respawn do wypuszczenia gry w pobliżu Call of Duty i Battlefielda 1

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...