Skocz do zawartości

Star Wars Jedi: Fallen Order


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Rzeczy przemawiające za tym, że może być to dobra gra:

- Respawn to kreatywne i utalentowane studio

- Jeśli będzie to bardziej shooter to tym bardziej nie ma się czego obawiać

 

Rzeczy przemawiające za tym, że gra będzie słaba lub średnio udana:

- Konieczność współpracy z Disneyem, który po przejęciu franczyzy Star Wars w sposób bezprzykładny ją zeszmacił

- EA i wszystkie sprawki jego

- Jeśli to będzie bardziej slasher to jest duża obawa, bo IMVHO biali ludzie nie czują dobrze tematu...

 

Tak czy inaczej na prezentację czekam z zainteresowaniem

Odnośnik do komentarza
Teraz, Figuś napisał:

1. Tu się zgodzę, ale do pierwszego Halo daleko jeszcze ;) 

2. Że co?

Że to, że na Normalu grę bez problemu skończyłby nawet mały Kazio z przedszkola. Dopiero na okoliczność walki z Zeusem musiałby zawołać tatusia, żeby mu trochę pomógł...

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Kalel napisał:

NO tak, bo titanfall 2 była takim olbrzymim sukcesem że respawn aż się niezależnym studium zrobił. NO chyba ze Apex liczysz. 

A dlaczego ktoś miałby nie liczyć gry z kilkudzięsiecioma milionami graczy jako znanej i popularnej?

 

A EA kupilo ich dlatego bo po premierze TF2 inny wydawca próbował icb wykupić, a umowa wydawnicza z EA zakładała opcje pierwokupu, z której EA skorzystalo. Rzekoma "porażka" TF2 nie miala z tym wiele wspólnego

Odnośnik do komentarza
56 minut temu, Czezare napisał:

Nie "polaki" tylko gracze, którzy nienawidzą w grach dwóch rzeczy:

1. Backtrackingu

2. Fatalnie wyważonego poziomu trudności...

LOL? Przecież to nie są główne problemy GoWa III. Nad backrtackingiem jeszcze bym przysiadł i porozmawiał, ale poziom trudności? Właśnie tak po wielu latach powstają legendy o grach. 

 

Owszem, GoW III może i był najsłabsza częścią w trylogii, ale przede wszystkim za sprawa Stiga, który totalnie nie ogarnął tego co ogarnął Barlog w nowym God of War. 

 

Wiec jeżeli ten sam Stig ma reżyserować Fallen Order? Oh my... są powody do obaw. 

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Voytec napisał:

LOL? Przecież to nie są główne problemy GoWa III. Nad backrtackingiem jeszcze bym przysiadł i porozmawiał, ale poziom trudności? Właśnie tak po wielu latach powstają legendy o grach. 

 

Ja w tę grę grałem, skończyłem ją i moje odczucia są takie a nie inne. O ile pamiętam GoW3 tojedno z największych moich growych rozczarowań ever. Na całe szczęście zamieniłem tego słabiaka na Yakuzę 3 i dla odmiany była to jedna z najlepszych decyzji w mojej karierze gracza...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...