Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 9.04.2022 o 22:51, Shen napisał:

Ludzie straszyli, że ps5 głośne, a mojej Sonki od czasu zainstalowania gry nie słychać, chyba, że Elden mało wymagający a przy innych tytułach sie rozpedzi.

To jest zależne od tego na jaki model wentylatora się trafi (są 3, z czego jeden "felerny") - https://www.reddit.com/r/playstation/comments/o0d8gh/ps5_fan_noise_fix_only_way_to_fix_ufo_sound/
 

Sam musiałem wyłożyć 3 bomby na nowy wentylator(Delta), bo przy tym co miałem w konsoli (Nidec) nie dało się komfortowo wysiedzieć. Teraz jest cisza i konsola nie pracuje jak wibrator.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
47 minut temu, LUMBAGO000 napisał:

Obecna generacja konsol to jakaś żenada z każdą kolejną jest coraz gorzej , zaczynam   sie rozglądać  do powrotu do PSX czy Nintendo . Po co mi świetna grafika skoro zero w tym przyjemności 

 

To jakieś złe tytuły wybierasz.

Edytowane przez oFi
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Po prostu kolego @LUMBAGO000 jest koneserem jak ja i nie jarają go kolejne reskiny excelaków. :cool: 

 

Wystarczy mieć kombo PC + sonka/switch i zawsze coś fajnego się znajdzie z nadchodzących lub starych tytułów, które wciągną Cie na wiele dni. Ja np. teraz odkrywam Age of Empires II, a jutro pogram sobie w Ratcheta lub gran turismo. 

 

Trzeba mieć po prostu wybór.

3 minuty temu, Shen napisał:

Eldenka bożego polecam, wraca chęć do grania i wiara w branze. :banderas:

Ja się od eldenka odbiłem jak od Dark soulsów, ale wiem, że ludzie ogólnie zwariowali na punkcie tej gry. 


Osobiście tak miałem z Sekiro jak Ty z ER :cool:

Edytowane przez oFi
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, oFi napisał:

Wystarczy mieć kombo PC + sonka/switch i zawsze coś fajnego się znajdzie z nadchodzących lub starych tytułów, które wciągną Cie na wiele dni. Ja np. teraz odkrywam Age of Empires II, a jutro pogram sobie w Ratcheta lub gran turismo. 

 

Trzeba mieć po prostu wybór.

 

Wiadomka, ale rozmawialiśmy chyba o obecnej generacji. Na PS5 mam obecnie potężny zastój, za chwilę skończę zaległości z Xboxa (których to i tak nie miałem wiele) i trzeba szukać w retro, bo niewiele mnie teraz jara. Chociaż kusi Eldenik borzy. :cool:  

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Wiadomka, ale rozmawialiśmy chyba o obecnej generacji. Na PS5 mam obecnie potężny zastój, za chwilę skończę zaległości z Xboxa (których to i tak nie miałem wiele) i trzeba szukać w retro, bo niewiele mnie teraz jara. Chociaż kusi Eldenik borzy. :cool:  

 

Obecna? Jakieś 2 lata myślę i będzie w co grać 

Odnośnik do komentarza
15 minutes ago, Paolo de Vesir said:

 

Wiadomka, ale rozmawialiśmy chyba o obecnej generacji. Na PS5 mam obecnie potężny zastój, za chwilę skończę zaległości z Xboxa (których to i tak nie miałem wiele) i trzeba szukać w retro, bo niewiele mnie teraz jara. Chociaż kusi Eldenik borzy. :cool:  

Wow, zazdroszcze ilości wolnego czasu. Ja mogę gier przez dwa lata nie kupować obecnie a i tak będę miał w co grać

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Homelander napisał:

Wow, zazdroszcze ilości wolnego czasu. Ja mogę gier przez dwa lata nie kupować obecnie a i tak będę miał w co grać

 

Czasu mam wystarczająco, tylko interesujących mnie gier brak.

4 minuty temu, oFi napisał:

 

Obecna? Jakieś 2 lata myślę i będzie w co grać 

 

Też żyję tym przeświadczeniem. Na razie studia się dopiero rozkręcają, next-genowych gier (i nie chodzi mi tu o grafikę) jest jak na lekarstwo. No zobaczymy za ten rok czy dwa.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Homelander napisał:

Może dlatego, że masz wystarczajaco dużo czasu pokończyłeś to co było warto :) Ja jak patrzę na mój backlog to łapię się za

głowę :)

 

Kończę ok. 10-12 gier na rok, więc raczej nie. xdd Po prostu czekam na grę która ma "to coś". :lapka: 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale zakładali sprzedać 50-100k sztuk tego Abe'a, i dostali tyle kasy. Jak trafiło z 3-miesięcznym opóźnieniem do Plusa to 4 miliony graczy (w tym ja) "kupiło" grę. Gdzie tutaj ten dewastujący cios? No chyba, że po tych trzech miesiącach sprzedaliby ile 100-150k?

Odnośnik do komentarza

Raczej chodzi o to że gdyby wydali grę w styczniu kiedy u graczy było mało konsol to część osób która dorwie konsolę później (jak już nie będzie Oddworlda w plusie) kupi już normalnie grę. A tak w kwietniu na rynku było już więcej konsol, kto chciał to ograł, a gracze którzy kupili PS5 w maju mieli już Returnala na rynku i miesiąc do premiery Ratcheta więc nikogo już nie obchodziła gra 6+/10.

Odnośnik do komentarza

Pytanie ile tych konsol było więcej na rynku przez te trzy miechy, no i to też takie wróżenie co gracze by kupili. Returnal wtedy się sprzedał tylko w 530k. Plus tu raczej nie zawinił, a jak już to Covid i to, że gra nie była gotowa na styczeń. O jej jakości się nie wypowiem, ale na forumku przeszła bez echa poza wyliczankami w CW.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...